Wpis z mikrobloga

Wykupiłem 3 domeny (A jako główna, i B/C jako przekierowanie na A) i hosting.
Domena A ma podpięty IP mojego servera (hostingu).
Domena B i C są przekierowane na domenę A.
Hosting mi udostępnia panel administracyjny i server FTP.
W panelu administracyjnym (DirectAdmin) utworzyłem domenę A i spiąłem do niej webmaila na RoundCubie.
Teraz taka sytuacja. Łącze się do FTP (IP servera mojego + użytkownik podany przez hosting), daje zakładkę publichtml, ta mnie przekierowuje do domains/DomenaA/publichtml, wrzucam swojego indexa, po czym próbuje wejść na domenę A i ta mnie przekierowuje na jakiś w ogóle z czapy XY.microhost.pl i wyświetla informacje o prawidłowo działającym Nginxie. To samo jest jak wpiszę w przeglądarkę IP mojego servera, ten sam problem. Przynajmniej wiem, że przekierowałem domenę A na server, ale dlaczego IP mojego servera przekierowuje mnie na jakieś XY.microhost.pl zamiast na mój index wrzucony do FTP?
#nginx w sumie po części - #webdev #hosting #www #serwery
  • 9
  • Odpowiedz
@Verbatino: Nie mam czegoś takiego... Ale to przecież zupełnie nie powinno tak działać xD Kupiłem sobie hosting z dostępem do FTP/Panelem DA i niby nie mogę ustawić na nim własnego index.html bo przenosi mnie do microhosta z informacją o prawidłowo działającym Nginxie, niezależnie czy próbuje się dobić do serwera przez IP/trzy domeny xD
  • Odpowiedz
@Gennwat: Wszystko zależy od config-u. Może twój dostawca hostingu chciałby sobie dorabiać na usługach dodatkowych w zakresie administracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z ciekawości spróbuj index.php...
  • Odpowiedz
@Verbatino: Też nie działa z php.
Nie sądzę, żeby problem leżał po ich stronię. Ja coś musiałem skopać, tylko serio nie wiem co - przecież to wydaje się takie proste. seohost.pl jak coś, jutro będę dzwonił do nich.
  • Odpowiedz