Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, planuję kupić sobie sprzęcior do łowienia. Sęk w tym, że w tych wędkarskich sklepach to same typowe Janusze. W jednym sklepie 100 zł wychodzi w drugim 250 a sprzętu dwa razy mniej. Nie znam sie na tym za bardzo. Moim celem jest łowienie w głównie w jeziorkach, napisze ktoś co musze kupić? Help me.
#wedkarstwo #wedka
  • 17
  • Odpowiedz
@gluzgus: brałbym bata na twoim miejscu jak chcesz sie pobawić. Jak chcesz zejsc do 200 to bierz dobry kołowrotek (stara seria Daiwy Ninja bardzo spoko np. 3000A plus DŻAKSONA Zafire albo Arcadie i wio. Obczaj tez Mikado, sprzet średni ale mają dobry serwis.
  • Odpowiedz
@gluzgus: Jak chcesz sobie sprawdzić a potem może co innego kupić to kupuj bata i pobaw się z małymi rybkami... Jaki bat to tak naprawdę wszystko jedno praktycznie na początek - ale kup taki 6 metrowy.

Jak chcesz wędkę którą później też połowisz coś innego albo chcesz koniecznie z kołowrotkiem to już kolega wyżej :)
  • Odpowiedz
@belzebubek6: zgdodzę się co do nowej serii LT. Używam 2 sztuk (do spiningu max 9-10g) i jest luz. Z drugiej strony zaczeła mi sie wysypywac Daiwa BG z praktycznie zerowym przebiegiem więc coś może jest na rzeczy. Z Twojego foto Zaubera dojezdzam na ciezkim feederze i to chyba mój najlepszy kręcioł.
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: @gluzgus: po co on ma wydawać 300 zł na wędkę z kołowrotkiem + dodatkowo x zł na inne dodatki, skoro on nie wie czy mu wędkarstwo się spodoba? Ja na wędki warte ze 30 zł wyciągałem kilogramowe karasie więc po co mu wędka za 100-200 zł? Niech kupi coś taniego na start, do tego kołowrotek jakiś z jakąś stówkę, choć wiem, że takie za 50 zł też nie sprawiają
  • Odpowiedz