Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, planuję kupić sobie sprzęcior do łowienia. Sęk w tym, że w tych wędkarskich sklepach to same typowe Janusze. W jednym sklepie 100 zł wychodzi w drugim 250 a sprzętu dwa razy mniej. Nie znam sie na tym za bardzo. Moim celem jest łowienie w głównie w jeziorkach, napisze ktoś co musze kupić? Help me.
#wedkarstwo #wedka
  • 17
@gluzgus: Jak chcesz sobie sprawdzić a potem może co innego kupić to kupuj bata i pobaw się z małymi rybkami... Jaki bat to tak naprawdę wszystko jedno praktycznie na początek - ale kup taki 6 metrowy.

Jak chcesz wędkę którą później też połowisz coś innego albo chcesz koniecznie z kołowrotkiem to już kolega wyżej :)
@belzebubek6: zgdodzę się co do nowej serii LT. Używam 2 sztuk (do spiningu max 9-10g) i jest luz. Z drugiej strony zaczeła mi sie wysypywac Daiwa BG z praktycznie zerowym przebiegiem więc coś może jest na rzeczy. Z Twojego foto Zaubera dojezdzam na ciezkim feederze i to chyba mój najlepszy kręcioł.
@Nikczemnik: @gluzgus: po co on ma wydawać 300 zł na wędkę z kołowrotkiem + dodatkowo x zł na inne dodatki, skoro on nie wie czy mu wędkarstwo się spodoba? Ja na wędki warte ze 30 zł wyciągałem kilogramowe karasie więc po co mu wędka za 100-200 zł? Niech kupi coś taniego na start, do tego kołowrotek jakiś z jakąś stówkę, choć wiem, że takie za 50 zł też nie sprawiają