Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirkowie, kupuję na banggood jakiś czas i wszystkie przesyłki dochodziły 16/16. Powerbank z Blitzwolfa niestety nie. Czytałem, że nie brać ubezpieczenia, bo resendują.

Jak po tygodniu nie dostałem odpowiedzi na prośbę o resend napisałem na czacie i zaproponowali resend lub refund. Poprosiłem resend, a potem dostałem w mailu:

"We regret to inform you that we are unable to arrange a replacement or a refund since the order is not covered by shipping insurance. We advise you to buy shipping insurance next time."

Płaciłem kartą przez PayPal. Od razu tam uderzać?

Nie jestem jedyny, który nie dostał: https://www.pepper.pl/promocje/powerbank-blitzwolf-bw-p6-10000mah-qc-30-127318?page=2#comments-last

#banggood #tracking
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WykopQ: jeśli są dowody że więcej osób nie dostało, rób screeny, zapisuj linki a następnie załóż spór na pp i dokładnie tam wszystko opisz dołączając te informacje.
Bg już nic nie zrobi pozostaje Ci PayPal ale i oni jak BG napisze ze maja opcje ubezpieczenia którego nie wziąłeś mogą Ci napisać że nie zrobią ci zwrotu ponieważ nie wykupiłeś go jeśli była taka opcja albo bo nie wziąłeś rejestrowanej przesyłki jeśli