Wpis z mikrobloga

#technika #hydraulika #rozkminka
opowiem wam historie.
z racji ze sie przeprowadzam to zaczalem sprzatac i przegladac rzeczy, przy sprzataniu biurka znalazlem od cholery papierow dokumentow itp, jakies faktury za cos, umowy i inne #!$%@? to sobie zebralem to w jedno miejsce i wlozylem do siatki/ worka na smieci bo pomyslalem ze to spale u mojej dziewczyny w rodzinnym domu w piecu (nie wiem czy to zgodne z normami smogowymi czy #!$%@? wie co, nie bylo tam plastiku, tylko sam papier, ewentualnie kilka wszywek albo spinaczy) jednak za kazdym razem zapominalem to zabrac. dzisiaj zauwazajac ten worek pomyslalem ze to spuszcze w kiblu. podarlem z 5 garsci tych papierow i powrzucalem tak, ze 70 procent objetosci kibla jest wypelniona. splukalem to i z trudnosciami poszlo i przepchalo dalej (domyslam sie ze to ta glowna "rura spustowa czy jakos tak, nie znam sie kompletnie na hydraulice") i zrobilem takich rund z prawie pelnym kibelkiem 3. jestem ciekaw czy jak zrobie tak jeszcze z 5 to czy nic sie nie stanie i nie zapcham tym papierem jakos glebiej? pytanie do hydraulikow
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grower420: mam nadzieję, że jak #!$%@? kanalizację to u Ciebie i że każą Ci płacić za całą interwencję kilkadziesiąt tysięcy debilu
  • Odpowiedz