Wpis z mikrobloga

Uszanowanko bo pierwszy wpis.
#holandia #niderlandy #praca #agencjapracy #otto #eena #randstad #eurowork #emigracja

Pytanie do was mam.
Chcę wyjechać pierwszy raz na #emigracja do #holandia i celuje w #orderpicker albo #magazynier bo chcę kupić sobie do końca roku #celica i taki wyjazd wydaje się spoko bo w kraju nic mnie nie trzyma.

Warto brać laptopa by mieć dostęp do netflixa i steama czy olać i żyć tylko na smartfonie samymi serialami(lubię grać w grę)?
Wiem tylko tyle że patologia, narkokamany i popek o 7 rano będzie codziennie.

Cel na poczatek to jakieś ~330€ po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia.

W haszach dałem nazwy agencji w które celuje i chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda na chwilę obecną z pracą u nich i lokalizacjach/miastach.

Wakacje już za chwilę a chętnych do roboty więcej więc niech mają jakieś info( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
@retlover ja po nockach z dodatkowa godzina na mycie maszyn i rozwozenie palet miałem ok 300 na reke. Po dniowkach tak 250-270.
Mialem isc na urlop a po urlopie dostac podwyżkę i jezdzic tylko widlakiem... No ale niestety :)
@WanPojtek
@retlover

W niemczech pracowałem jako order picker ale na akord. 5centow/kola. 1 kola to np karton mleka, zgrzewka jogurtow, zgrzewka masla itp.

Dziennie sie robilo tak powiedzmy 1300-1800 koli (bylem jednym z lepszych pracownikow - ale najlepszy gosc to mial min. 1800 dziennie - ale to byl robot) takze kasa niezla ale co sie czlowiek urobil to jego.

Najlepszy dzial na order pickera moim zdaniem to warzywa/owoce. Mozna sie przerazic bo
@retlover ja sie nie przyjmowalem jako operator widlaka wiec mial być to dla mnie awans. Ale jak pojedziesz typowo na widly do pracy to chyba bedziesz jezdzil. O ile sie spiszesz hehe.

Nie pojechalem tam zeby odkladac :) z NL jak wrocilem to mialem 150 euro w portfelu. Ale co przygoda to wspomnienia do końca zycia.
Ale jak sie zepniesz.. Nie bedziesz jaral lub duzo jaral.. Nie musisz jesc np kanapek z