Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, zacznę od tagów #zwiazki #logikarozowychpaskow #csi #kriminalnezagadkiwykopu

Wczoraj dziewczyna pisała z kolesiem który mieszka daleko i kiedyś z nim kręciła, było z nim Lizanko na imprezie i nic więcej. Różowa twierdzi ze nie gada z nim i nic nie czuje, a wczoraj powiedziała po tej rozmowie z nim ze jest bardzo kobieca i ja pociąga, a ja jestem pedałem i dzieciakiem itd, na co ona zaprzeczyła i mówiła ze nie może tak mówić i nie wiem jak dalej się toczyła rozmowa bo tyle powiedziała, na moja prośbę usunęła go i zablokowała.
Wczoraj jak jechaliśmy samochodem zapytała kiedy się całowałem pierwszy raz to powiedziałem ze dwa lata temu na imprezie itd. Dziś dodaje mnie jakaś laska, świeżo założone konto i fake profilowe z neta, patrzę na znajomych a tu tylko ja i ten typ o którym wcześniej pisałem no wiec napisałem czy się znamy a ona ze kiedyś dwa lata temu się całowaliśmy na imprezie (podała nawet miejscowość w której to rzeczywiście było), potem ze jak mogłem zapomnieć a ja zrobiłem research i napisałem ze ma #!$%@? i dojdę do tego kto se robi jaja po czym odpisała „żartowałem jaja se robie z kolegami”. Napisałem o tym dziewczynie i zaczela mówić żebym to ignorował, ze chyba nie podejrzewam ja bo jak tak można i jakos próbowała uciekać od tematu bo jak pisałem ze zastanawia mnie fakt ze miała mnie i tego typa w znajo. Napisałem ze ide się uczyć i nie chce mi się pisać narazie, dodatkowo jako ajti speszialist napisałem żeby postraszyć jak co ze mam adres IP i dojdę do osoby która to zrobiła xD nie wiem mirki co sie odpirrsala i może ktoś miał taka sytuacje z różowa xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6