Wpis z mikrobloga

  • 0
@masej: ale żeby w nocy nie można było pod klubem piwa wypić... W nocy w Mielnie... Albo na plaży.... Niech pilnują. Dla mnie całkiem spoko, bo mimo że lubię nielegalne rzeczy to przynajmniej niema zadym itd, ale ściganie za piwo to przesada.

@masej:
  • Odpowiedz
Smutek odkąd wprowadziłem się do Koszalina, bo najbliższa i najłatwiej dostępna miejscowość nadmorska to Mielno, a Mielno latem jest kwintesencją tego czego nie cierpię u ludzi. Gdyby w szczycie sezonu pierdyknąć tam atomówkę, to średnia IQ w kraju zauważalnie by wzrosła.

@Deszczowy_Smok: powiedz lepiej gdzie dobrze rwać głupie 'alternatywne' licealistki, wiesz, w czarnych rajtuzach, koszulkach dimmu borgir i z kolczykami w twarzy.
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: już byłem w ogródku, juz witałem się z gąską, a tu ciach, nici z tegorocznych maturzystek zapatrzonych w przystojnych, wydziaranych brunetów udających anarchofilozofowłóczęgononkomfonistów. Nic, chyba się skopce w takim razie.
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: no, ja zaraz po tym jak napisałem posta, wykonałem telefon i kazali mi nagrać wiadomość. więc też nawet nie zapalę. a na kaca najlepsza wódka, jak masz chęci na chlanie to wpadaj do koszalina, można zrobić flaszke, względnie dwie, kimać jest gdzie.
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: e, to nienajgorzej, sam przez moment chciałem iść do nordglassu, ale jakoś się ustabilizowało u mnie w robocie. przynajmniej po 14tej masz cały dzień na leżenie #!$%@? do góry, kopcenie dżezu i czytanie książek. rozsmakowałbym się w zmianonwej pracy.
  • Odpowiedz