Wpis z mikrobloga

Gdyby Tywin żył w s08e05.

Tywin siedzi w swojej komnacie szykując wosk do zapieczętowania listów orientujących co ważniejszych postaci w Westeros odnośnie nowej sytuacji politycznej.
Daenerys wchodzi do komnaty.
* głośno stępluje kolejny list, nie patrząc w jej stronę *
- Czego?
- Przyszłam odebrać żelazny tron.
- Jest na dole, rozsiądź się - szybko zorientujesz się, jak niewygodny i problematyczny jest ten mebel.
- Tron i szacunek należy mi się, tron już wzięłam - ogniem i krwią.
- I cóż z tego wynikło? Poddani zamiast cie respektować, zwyczajnie się boją. Twoja służka nie żyje. Twoi żołnierze właśnie konczą rabować to co zostało z Królewskiej Przystani, a Dothracy gwałcić kobiety, które przysięgałaś uwolnić spod jarzma Lannisterów. Twój namiestnik - mój nieszczęsny syn, zdradził cię - a ty stajesz przede mną i próbujesz oznajmiać swój sukces.
- Dość tego! Dracarys!
* nic się nie dzieje *
- Twój smok zmęczył się lataniem - potrzebował drzemki, maester Qyburn długo zastanawiał się nad najlepszym sposobem podania takiej ilości makowego mleka.
- ... < pikachu.jpg >
- SALA TRONOWA JEST NA DOLE - aby w niej zasiadać - poślubisz Jaimiego. Rody Targaryenów i Lannisterów połączą się, a ludzie w Westeros będą cieszyć się z upragnionego pokoju i nowej miłościwie panującej im Królowej. Możesz odejść.

#got #graotron #teamlannister #teamtywin
Neurohaox - Gdyby Tywin żył w s08e05.

Tywin siedzi w swojej komnacie szykując wosk...

źródło: comment_GeMMy9yP9EPaRSrPlC98658pZGITtfRG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Neurohaox: ta jakby Tywin nie zginął to
1.na północy dalej rządzili by Boltonowie
2. Tyrellowie byli by sojusznikami korony
3. Daenerys po przybyciu na Dragonstone w 7x1
zostałaby zdradzona przez kogoś pewnie Varysa
a smoki
  • Odpowiedz
@arem_arem_: Nie zrozum mnie źle, podawać należy źródła obrazów, muzyki czy autorów artykułów tak żeby inni mogli znaleźć więcej interesujących ich treści, ale tutaj nie wiem nawet czy na reddicie gdzieś było podane źródło, bo zwyczajnie idiotyczne jest podawanie anon z czana, rok 2019 okolice s08e05. I tak jak pisałem tłumaczyłem ten tekst, i zmieniałem, żeby zachowywał sens, więc pisanie 'uuuwuuuuu z reddita kalka, ukrad taguj to!' może napisać tylko
  • Odpowiedz
jedynym słabym punktem Tywina były jego #!$%@? dzieci XD


@chigcht: Inteligentny karzeł siedzący 99% czasu w burdelu z winem w ręku, syn ruchający córkę, córka mordująca każdego na swej drodze a jedyna normalna oddana jako zakładniczka. Ktoś chyba nie wiedział od początku jak wychowuje się dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ktoś chyba nie wiedział od początku jak wychowuje się dzieci.


@Red_u: Nie miał ich kto wychowywać, ich matka zmarła podczas porodu Tyriona. Tywin zrobił wszystko co w jego mocy, żeby jego dzieci wyszły na ludzi (Tyriona traktował jako karę i lekcję pokory której udzielili mu bogowie, żałował że nie mógł się go wyprzeć). W uczcie dla wron, ze snu Jaimiego dowiadujemy się, o jakiej przyszłości dla swoich dzieci marzył Tywin
  • Odpowiedz