Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi Mirki, czy mam możliwość jakoś odzyskać kod Windowsa 7 ze spodu laptopa. Przy naprawie komputer był formatowany, wyskoczył mi błąd o nieoryginalność systemu, a naklejkę od spodu mam tak wytartą, że nie ma możliwości odczytu. Kontaktowałem się z Dellem, ale nie mają możliwości mi pomóc. #dell #windows7 #informatyka #windows
  • 11
  • Odpowiedz
@targan: jeżeli miałeś sprzedany komputer z windowsem 7 to po zainstalowaniu z dellowej wersji aktywuje się automatycznie, z naklejki nie da się odzyskać kodu. Skąd miałeś instalkę? Może masz na dysku jeszcze partycję odzyskiwania?
  • Odpowiedz
  • 0
@robert83: Miałem produkt kupiony z Windowsem 7. Instalki wydaje mi się, że żadnej nie miałem. Po kupnie wystarczyło włączyć i wszystko było. Kupowałem go parę lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@wychu: Już działa, ale mam dziwny problem. Rozpakowuje plik i nic się nie dzieje. Pojawia się ikona na pulpicie i znika po sekundzie. Jakby coś blokowało.
  • Odpowiedz
@targan: jedyne co to dorwać instalkę win7 od della i zainstalować, jest duża szansa, że aktywuje się. Co do naklejki na obudowie to już nic nie zrobisz, po formacie nie jesteś w stanie odzyskać, a i tak jak to był system preinstalowany Della to klucz w systemie nie pokrywa się z tym z naklejki.
  • Odpowiedz