Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: wysyłanie nudesow nie jest dla mnie chore, na codzień spotykam się z o wiele bardziej niezrozumiałymi dla mnie rzeczami. A to, ze ktoś sobie robi nagie zdjęcie i wysyła to w eter, jego sprawa. Lecz nazywanie tego zachowania chorym i insynuowanie, ze tacy ludzie tworzą chore społeczeństwo jest dla mnie lekka przesada. Jeżeli nie chcesz żyć w takim społeczeństwie to zrób coś żeby to zmienić a nie rozwodz się
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: wysyłanie nudesow nie jest dla mnie chore, na codzień spotykam się z o wiele bardziej niezrozumiałymi dla mnie rzeczami. A to, ze ktoś sobie robi nagie zdjęcie i wysyła to w eter, jego sprawa. Lecz nazywanie tego zachowania chorym i insynuowanie, ze tacy ludzie tworzą chore społeczeństwo jest dla mnie lekka przesada. Jeżeli nie chcesz żyć w takim społeczeństwie to zrób coś żeby to zmienić a nie rozwodz się
  • Odpowiedz
@1788: Chore ponieważ niezdrowe są przyczyny takiego zachowania, a mianowicie patologicznie niska samoocena, potrzeba akceptacji na najniższym, prymitywnym poziomie.

Dziewczynom okrutnie brakuje poczucia własnej wartości, stąd tak wiele skrajności i nieprzemyślanych decyzji. Te dziewczyny nie przejmują się cybersecurity, bo większym zmartwieniem dla nich jest pustka ich egzystencji, brak celu w życiu, brak ambicji, niespełnione oczekiwania rodziców, sprzeczne oczekiwania społeczeństwa, brak poczucia bezpieczeństwa, potrzeba zabłyśnięcia czymkolwiek, nawet dupą, ulotną, bo dupa
  • Odpowiedz