Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy z takiego przegrywu da sie jeszcze wyjsc?
-prawik nigdy nie trzymalem dziewczyny za reke i od jakichs 2-3 lat z zadna nawet nie rozmawialem nie liczac kasjerek itd
-okropna morda, cofniety podbrodek (aparat nic nie dal), nos jak kartofel, zakola, tzw ruska morda
-nigdy nie bylem w klubie (lvl 24)
-brak jakichkolwiek znajomych od skonczenia liceum
-brak studiow i pomyslu na zycie (programowanie odpada, jestem za glupi)
-caly dzien jedyne co robie to ide do roboty w januszexie a potem wegetuje na lozku przegladajac internet albo przed telewizorem ogladajac polskie seriale i programy dla grazyn (jestem zbyt leniwy na netflixa)
-nie umiem tanczyc i nie mowie tu o jakims super tancu, nie umiem nawet jak wujek zenek, dodam ze bylem na kursie tanca ale bylo tam z 3 razy wiecej facetow i tanczylismy sami albo (!!!) z innym typem (jeden wtedy robil za dziewczyne), zrezygnowalem po 2 zajeciach
-cichy niesmialy i wycofany od zawsze, jak bylem maly to jak ktos przychodzil do domu to chowalem sie za firanka
-wada wymowy nie mowie r przez co wstydze sie mowic
-bylem za granica 4 miesiace ale mieszkalem w pokoju z sebiksem ktory sie na mnie wyzywal i karynami w mieszkaniu ktore mialy ze mnie beke
-nie wiem za co ja bede zyl na starosc jak mam na umowie najnizsza i od tej najnizszej odprowadzane sa skladki na emeryture a wynajecie malej kawalerki to nawet u mnie na zadupiu w polsce b co najmniej 150% emerytury najnizszej
-dwa razy zmienialem kierunek studiow i dwa razy je rzucalem po roku, nie mialem tam zadnych znajomych, nawet nie bylo z kim projektu zrobic, nie wiedzialem co ja chce robic po tych studiach i po co tam w ogole poszedlem (2letnia luka w cv)
-nie znam sie na samochodach, mam 15letni w ktorym ciagle sie cos psuje i z najmniejsza #!$%@? musze chodzic do mechanika (nie mam mozliwosci jezdzenia autobusem - wies)
-nie kupuje praktycznie ciuchow, mam jedynie jakies robocze i po domu byle jakie i z 2 zestawy na wyjscie do ludzi
#przegryw ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania zdajesz sobie sprawę z tego co robisz źle, a to już całkiem sporo. Dalej jednak nie robisz niczego, żeby polepszyć swoją sytuację, umów się choćby do logopedy, jak zaczniesz zauważać poprawę wymowy to powinna wzrosnąć pewność siebie, tak samo inne rzeczy możesz jak najbardziej jeszcze zmienić, nie spędzaj tyle czasu bezproduktywnie na wykopie a znajdziesz czas na co innego.
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba w tym przypadku jak wyżej, zacznij od psychologa/psychiatry. Wyrób w sobie nawyki - ćwiczeń fizycznych, codziennej nauki nowego języka, czy jakiejś nowej umiejętności. Zamiast studiów zainteresuj się jakimiś kursami zawodowymi. #!$%@? nie wiem, czytaj blogi i wyrób w sobie jakąś ciekawość swiata. Wmów sobie, że dwa lata pocierpisz, ale potem da to wymierne skutki.