Wpis z mikrobloga

u siebie na dumu pozwoliłbyś wyświetlać film szkalujący Ciebie

@Matan_Jagiz: mój dom nie jest miejscem publicznym, w odróżnieniu od katedry polowej. Sam film nikogo nie szkaluje, bo przedstawiono w nim fakty - przynajmniej do tej pory nikt ich nie podważył, ani nawet nie próbował.

nie chodzi o to co jest wyświetlane tylko że jest wyświetlane bezprawnie

@h1tm4n1500: nie chodzi o nic innego jak o to co jest wyświetlane. Jakaś
@oenir film nie szkaluje a katedra polowa to państwowe. Czy ty się dobrze czujesz?

Przebitki z krzyżami i kościołami okraszone straszną muzyką. To nie szkaluje.

Nie szkaluje bo to fakty? A jak mówię że geje sobie w dupę ręce wkładają i mają HIV to nie szkaluje bo to fakty?
film nie szkaluje a katedra polowa to państwowe. Czy ty się dobrze czujesz?

@Matan_Jagiz: owszem, nie szkaluje. Nie "państwowe" tylko publiczne. Tak, całkiem nieźle.

Przebitki z krzyżami i kościołami okraszone straszną muzyką. To nie szkaluje.

No nie bardzo.

Nie szkaluje bo to fakty?

Tak.

A jak mówię że geje sobie w dupę ręce wkładają i mają HIV to nie szkaluje bo to fakty?

Takim "dziełem" oczerniłbyś co najwyżej sam
@oenir: to może przed Twoim domem postawi ktoś telebim i będzie wyświetlał reportaż o czymkolwiek dajmy na to o złodziejach. I do tego jeszcze tak między 20-22. Telebim na poboczu czyli przestrzeń publiczna.
Rozumiesz teraz czy dalej nie ?
To że ktoś się nakręcił filmem Sekielksiego nie znaczy że ma zaraz zmuszać innych do jego oglądania ciągle.
Większość ma internet i w chwili wolnego czasu może sobie obejrzeć - nie trzeba
Rozumiesz teraz czy dalej nie ?

@h1tm4n1500: nie wiem co miałbym rozumieć, bo napisałeś mi jakąś historię, a ja pytałem o podstawę prawną oraz porównanie wagi ewentualnego naruszenia do wagi pokazanej działalności. Koło mojego domu jest telebim, w kółko wyświetla jakieś bzdury o korzystnych pożyczkach i najlepszych ofertach na kartę, jakoś żyję.

Śmiem twierdzić, że informacja o najnowszej odmianie smażonego kurczaka jest zdecydowanie mniej istotna społecznie od treści przedstawionych