Wpis z mikrobloga

yeah, 2 miesiace po zlozeniu zamowienia w al.to w koncu wysylaja Xiaomi Mi9 6/128, ale mam dylemata!
Tak dlugi okres oczekiwania spowodowal, ze w sumie nie wiem czy chce ten telefon :D mirki poradzcie czy przesiadka z mi6 ma sens? Czy bede zadowolona ze zmiany z ulubionego kompaktowego telefonu na paletke - czy oprocz lepszego (?) aparatu i ekranu amoledowego sa jakies wyrazne plusy dla mi9? Dodam, ze nie gram w gry na telefonie
#mi9
  • 5
  • Odpowiedz
@Wookiepuff: myślę, że kwestia najbliższych dni kiedy telefon będzie dostępny powszechnie. poczekaj jeszcze trochę - podejrzewam, że w ciągu 2 miesięcy naklepali już sporo tych telefonów, skoro nawet na al.to zrealizowali moje zamówienie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@downinthedumps: +Amoled +wydajność +aparat +ogólny design telefonu i to jak się prezentuje +ładowanie indukcyjne i telefon od mi6 jest tak naprawdę niewiele większy. Troszkę dłuższy, a szerokość podobna
  • Odpowiedz
  • 1
@sad_pepe
@Pawelele
Jednak skusiłam się na mi9. Trzeba isc z duchem czasu - zawsze dziwilam sie widzac ludzi z iPhonami 4 calowymi :D kwestia przyzwyczajenia, chociaż na ten moment nadal uważam, ze mi6 był wygodniejszy w uzytkowaniu. Na pewno porownujac czytnik palucha w mi9 jest kijowy, przynajmniej przez szklo ochronne
  • Odpowiedz