Wpis z mikrobloga

Jak ustawić interfejs usb? Kupiłem Behringer UMC22 ale chyba zaraz je zwrócę, bo jest #!$%@? nieprzyjazny. Podłączenie go kablem usb do kompa sprawia, że głośniki milczą. Nie mam przejściówki z 3.5mm na 6mm.
Nawet nie wiem jak ustawić w DAW i interfejs by z sobą współgrały.
#gitaraelektryczna #muzyka
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NukeOps: A interfejs jest w ogóle widoczny w systemie i w DAWie? Mam ten sam i miałem problem z jego sterownikami (brak na stronie producenta albo nie działały, już nie pamiętam). Znalazłem w necie jakąś archiwalną instalkę i dopiero poszło. No i zgodnie z przedmówcami, głośniki/słuchawki podłączaj do interfejsu bo pełni on funkcję zewnętrznej karty dźwiękowej tak na prawdę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NukeOps: Ja akurat na win10 instalowałem ale na 7 też warto spróbować. Nie sądzę żeby behringer wydał jakieś nowe sterowniki :-)
@2eolnc: nie wiem, jakieś gówno znalazłem na ich stronie dla UMC22. Jakieś audacity stare, vst które nie można wgrać do starego audacity i nie działają z nim XDD cyrk na kółkach. Zainstalowałem Reapera. Teraz muszę rozgryźć jak uruchomić pluginy w czasie rzeczywistym np. tuner.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NukeOps: No na ich stronie jest mega bajzel. A z reaperem też miałem na początku zagwozdkę, kolega realizator mi zrobił tutoriala xD