Wpis z mikrobloga

@DurzyPszypau: już myślałem że się pogubiła i polajkowała komentarz że nie dało jej się lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A te akcje wymienione to akurat była typowa beka żeby sprawdzić czy się uda przepchnąć, przecież tu każdy wie co się naprawdę dzieje z relacji streamów praktycznie 24/7 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DurzyPszypau: dobrze napisała. Ten portal właśnie ma taką opinię. Sam dołączyłem lata temu w poszukiwaniu najciekawszych rzeczy w internecie. Teraz mikroblog i wykop jest tą samą marką, która ma w świecie słabe opinie. Nie ma na mirko nic, NIC wartościowego. Hejt, obrażanie i miejsce urodzenia kucow i przegrywow. Do tego ciągły pojazd po dziewczynach. Najpierw krzyczą wykop gone wild a potem szukają w Realu i wzywają od suk... #moderacja dla mnie
@DurzyPszypau: aha naturalnie wytykanie ludziom ich wad to "karmienie sie cudzym nieszczesciem", no ale taka samoswiadoma inteligentna osoba jak wege przeciez nie ma wad, nie wywyzszala sie nad nikim w domu, nie nazywala ludzi jedzacych mieso mordercami, nie nazywala swoich znajomych gownem i nie przyszla do programu szukac gosci na wesele, nie chwalila sie ze jej samiec alfa ma problem z trzymaniem moczu i komornikiem, nie trzymala buciorow na blacie, nie