Wpis z mikrobloga

No #!$%@? xD czy scenariusz do 5-tego odcinka #got pisał 6 klasista? Przecież to wygląda jak opowiadanie napisane pod klucz pani nauczycielki, wątki mają się domknąć, postacie poumierać wszystko jest, tylko że wszystko jest tak cholernie naciągane. Dosłownie każda #!$%@? scena jest naciągana do oporu, przypadkowe spotkania bohaterów, bezmyślne decyzje, sytuacje bez wyjścia z których niektórzy wychodzą bez szwanku.
Zabijmy Varysa bo zdradza, ale czy zdradza z sensownego powodu, nie po prostu podejmuje głupie decyzje.
Trzeba się pozbyć Eurona bo wątek jego postaci to tam #!$%@?, nie możemy go zabić w wybuchu bo to za łatwe? To niech przypadkiem spotka się z Jaimie. Nosz #!$%@? jak tylko wyszedł z wody to było wiadomo że będą walczyć i zginie.
Ogar został Assasynem? xDD Ja wiem że wszyscy czekali na walke ogara z górą, ale on tam poszedł tylko po to żeby efektownie zginąć, wątek postaci to tam #!$%@? byłe zakończyć xD.
Rola Ari w tym odcinku jest dla mnie zagatką, po #!$%@? ona się tam w ogóle #!$%@?ła? Chciała zabić Cersei i co dalej? Pomacha białą flagą z wierzy?
Cersei przechodząca obok ogara z miną "ja tu tylko sprzątam" xD no #!$%@?, ogar miał efektowanie zginąć, a nie tam robić coś sensownego, wystarczyło jebnać Cersei w cymbał i problem solved, ale w tedy nie mogłaby spotakć się (zupełnie przypadkiem) z Jaimiem xD.
Sam szturm na zamek to też jakiś zart, nie ma to jak atakować murów bez maszyn oblężniczych, ale to że DD nie znają się na bitwach już udowodnili w bitwie z NK.
#graotron
alfa-fetoproteina - No #!$%@? xD czy scenariusz do 5-tego odcinka #got pisał 6 klasis...

źródło: comment_kUJKs5cEruQd7gAIiLFwLhpmj9hmYoA2.jpg

Pobierz
  • 7
@alfa-fetoproteina:

Sam szturm na zamek to też jakiś zart, nie ma to jak atakować murów bez maszyn oblężniczych, ale to że DD nie znają się na bitwach już udowodnili w bitwie z NK.


Całe drewno z okolicy poszło na skorpiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie było z czego budować.

Mieli Drogona, a cały atak to był rush Danki. Przecież na początku mówili, ze to za szybko, że
@alfa-fetoproteina:
Bo w sumie obierając taką taktykę żeby palić wszystko na swojej drodze mogła podbić Westeros już kilka sezonów temu - wystarczyłoby przelecieć na smokach morze i spalić każdego kto stanie na drodze. Wtedy jednak uważała lokalsów za swoich ziomków i armia była potrzebna do zdobycia tronu może nie w bardziej pokojowy, ale konwencjonalny sposób.
@SNUPPi: masz racje, można to podciągnąć w ten sposób, ale mi chodzi o sposób pokazania tej akcji, cały ten teatrzyk z Cersei, kiedy przemyka obok Ogara wygląda komicznie. Chodzi mi o to żeby Ogar stanął do walki z Górą poprzez bieg wydarzeń, a nie po prostu poszedł sobie do walącego się zamku i elo odegrajmy epicką scene i umrzyjmy.