Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze, możesz być najlepszym prowadzącym na świecie, ale jak zdobywasz 6 fragów w 23 rundy to tak jakby twoja drużyna praktycznie grała w 4. Lubię Neo, byłem wielkim fanem w 1.6, wiem że zaraz jakiś kmiot napisze, że to dopiero początki w Faze i musi się zgrać, ale powiedzmy sobie szczerze - nawet za pół roku Neo będzie zamykał tabele. Nie zapominając, że Faze to w tej chwili zespół emerytów praktycznie. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Sam już w csgo nie gram, bo mam już pewnie lat tyle, że - sądząc po głosach - mógłbym tatować niektórym ruskom w grze. I widzę że refleks nie ten, ręka dużo bardziej drewniana niż te 10 lat temu, już nie te lata po prostu i dałem sobie spokój, a taki to Neo wciąż nie może się pogodzić, że jest już stary i słaby.
#csgo
  • 18
@Ogau: @jestesciepatologia: @kasper93: ale problem w tym, ze Neo w CSGO był po prostu... przeciętny od zawsze. Nie mówię, że słaby w #!$%@?, ale to takie trochę oszukiwanie samego siebie. Wiadomo, ciężko zrezygnować z czegoś, co przynosi niezłą kasę, zrezygnować z jakiegoś konkretnego stylu życia, wziąć się za normalną pracę na etacie. I tak ten Filip gra i stara się trzymać pewien poziom. Dla mnie to jest trochę taka
@frikuu: nie liczą się tylko staty. na topie CS:GO nie ma szans na team, w którym 1 z 5 osób zasysa. Może nie zawsze widać taki impact, ale patrzmy nawet na TaZ'a, który nigdy stat super nie miał. Nie można stwierdzić, że Neo w GO zawsze był słaby, bo VP wygrywało dużo, nie mógł być słaby. Po prostu miał inną rolę
@frikuu: No tylko że ty sobie grałeś na poziomie kałachów a on grał na najwyższym poziomie przez jakieś 15 lat XD
Wiadomo, że będzie zamykał, zapewne Faze również sobie z tego zdawało sprawe ale go wzieło do IGLowania a nie do mad fraggowania.
Zeus również 90% czasu zamyka i jakoś nikt nie gada teraz, że powinni go zmienić.
Zrozumcie, że cs na tym poziomie to nie tylko fire power i 5
faktycznie, neo > zeus

neo to legenda, ale nie zakłamujcie rzeczywistości, pls. Jakim geniuszem prowadzenia by nie był, to nie zmienia faktu, że aimowo Filip odstaje. Zobaczymy za miesiąc, życzę mu jak najlepiej, ale czasu nie oszukasz.
@abaac Wykopki zawsze żyją w jakiejs zakłamanej rzeczywistości, zakrzywionym zwierciadle. Ich zdania nie zmienisz nieważne jakbyś się starał ¯_(ツ)_/¯
Neo kończy mapę rundą z 3 fragami. No nie nadaje się gość ¯_(ツ)_/¯


@Ogau: faktycznie zakończył. Ostatnią rundę w której zrobił 3 fragi (w 1 rundzie zrobił 1/4 swoich fragów XDDD), gdzie większość drużyny przeciwnej grała z umpami XDDd

@franek13: @kasper93: @abaac: @Norev: mam nadzieję, że nikogo nie zawołałem niepotrzebnie, ale powiem tak - jak ktoś robi 26 fragów w 3 meczach, 26 fragów w 77 rund
@frikuu: ale nikt tu nie mówi, że neo zostanie bogiem faze i dzięki niemu wrócą na szczyt. Pewnie nawet nie zauważyłeś, jak kilka razy neo baitował, ginąc przy tym, żeby kolega z drużyny mógł zabić. Pewnie też nie zauważyłeś, jak grając w drabinkowym na mirage zginął po 1 fragu, bo rain zamiast wyjść z shorta i mu pomóc lub zrefragować schował się w bs.

Nikt nie mówi, że neo się sprawdzi.