Wpis z mikrobloga

#warszawa #upolujsingla #randki #tinder #badoo Czy ktoś korzystał z upoluj singla w warszawie w kategorii randki katolickie? Osobiście byłem wiele razy ale na zwykłych i raz na ekskluzywnej (sa rozzen kategorie) i tak sie zastanawiam czy iść na randke katolicką, w kazdym razie mniejsze szanse na spotkanie kopniętej feminazistki, ciekawi mnie czy przychodzz zwykle dziewczyny czy jakies nawiedzone raczej?
  • 16
@Sojerr: różne tam maja kategorie, np. dla wysokich, dla bogatszych ;p, dla takich i owakich, poyslalem czy na katolickich przyjda jakies konkretne s[pokojne dziewczyny czy raczej jakies nawiedzone w stylu seks po slubie po ciemku itp
@Xcv227: nie, po prostu jest 15 facetów i 15 lasek i po 5 min jakaś gadka szmatka, potem się przesuwasz dalej, zaznaczasz ta która ci się podoba i potem jeżeli się wzajemnie wybraliście to dostajecie swoje numery
@Xcv227: raz lepiej raz gorzej, można iść od czasu do czasu, nie udało mi się jeszcze zebrać jakiś wspólnych numerów, ale ja to jestem kurdupel 170 także tego, ale sporo osób już sobie tam mężów i żony znalazło,