Wpis z mikrobloga

Porównanie do żółtych samochodów jest wg mnie bardzo trafne. Szkoda, że ksiądz nie zauważył, że te żółte auta to taksówki, a film jest o korporacji taksówkarskiej która kryje pijanych kierowców i w dodatku pozwala im wozić pasażerów jak gdyby nigdy nic.

#tylkoniemownikomu #kosciol #polska #bekazkatoli #pedofilia
wodzik - Porównanie do żółtych samochodów jest wg mnie bardzo trafne. Szkoda, że ksią...

źródło: comment_DaQaKtkmIPFifNfZhqBcuuSDNqKxTy9G.jpg

Pobierz
  • 22
@wodzik: Porównywanie nawet metaforyczne jazdy niezgodnej z przepisami do zgwałcenia dziecka... Ja #!$%@?, połowa kleru nie jest przystosowana do funkcjonowania w cywilizowanym społeczeństwie.
Powinno być: Sekielski łapie pijanych kierowców jeżdżących w radiowozach, czyli tych którzy sami mieli świecić przykładem a są #!$%@? hipokrytami.
Wszystko co jest przeciwko bliźniemu jest złe, pedofilia trzeba potępiać. Ale jakoś jak zatrzymano policjanta oskarżonego o gwałt na 6latce to nie było szumu..
@wodzik: Problem jest taki, że ksiądz to jest osoba zaufania społecznego, przynajmniej dla katolików. To jest ktoś, kogo Ci ludzie obdarzają zaufaniem, kto powinien być wzorem. To ktoś, komu powinno się móc powierzyć dziecko. Jak nauczycielowi w szkole czy lekarzowi w szpitalu. Tylko nawet bardziej. Więc to jest najgorsza możliwa zdrada zaufania. To jest coś potwornego. A jeśli jesteś katolikiem i ktoś robi to twojemu dziecku, jeśli wspiera to cała hierarchia
@MangoZjem: a ktory rodzic nie posyla dzieci do szkoly? zdajesz sobie sprawe z poziomu pedofilii w szkolach ? ( nie bronie ksiezy tylko uwazam ze nagodnka powinna byc rownomierna an ie tylko na ksiezy )
zdajesz sobie sprawe z poziomu pedofilii w szkolach ? ( nie bronie ksiezy tylko uwazam ze nagodnka powinna byc rownomierna an ie tylko na ksiezy )


@muchabzz: ilu znasz nauczycieli ktorzy zmienili po prostu szkole (jak kolega wyzej zauwazyl) za przestepstwa pedofilskie? Tu nie chodzi o sama pedofilie bo gdyby to ode mnie zalezalo #!$%@? kazdemu jaja za takie cos, ale o fakt zatajania tego i przyzwolenia przez wladze kosciola na
Dokładnie to samo pomyślałem.
Bardzo trafne, film mówi o grupie zawodowej, o której wszyscy wiedzą że to #!$%@?, ale wszyscy wiemy że tak nie powinno być i powinni być godni naszego zaufania.