Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem ponuro i zimno. Ale co tam, przecież jest cieplutki #cppnews! ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://cpp-polska.pl/post/cppnews-67-0605-1205-zegnaj-erase-remove-idiom ()

Dzisiaj znajdziecie link do filmiku pokazującego czym jest zunifikowany sposób usuwania rzeczy z kontenerów, link wprowadzający do modułów oraz tutorial jak migrować boost::filesystem do std::filesystem.


Miłego czytania wszystkim! ʕʔ
CppPolska - Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem ponuro i zimno. Ale co tam, przec...

źródło: comment_DmSSZojm9bmWsGuBpNbymEzYQkHI0JPQ.jpg

Pobierz
  • 25
Tylko mnie "przeraża" pisanie całego artykułu na temat "How to Output Strings Separated by Commas in C++"?!?

W dodatku ze nienajlepszym "ostatecznym" rozwiązaniem - wprowadzenie instrukcji warunkowej do wewnątrz pętli, zamiast użycia wskaźnika do funkcji/metody :|
Programista C++ z wieloletnim stażem. Uwielbia czytać standard C++ przed snem (...) Jego drugą pasją jest hejtowanie JSa.

Tu już kwikłem XD Fanboj jednej #!$%@? technologii hejtuje inną #!$%@?ą technologię.
Coś wam w pracy nie poszło, czy wskaźników nie studiach nie ogarnęliście?


@enceladus71:
ło #!$%@?, mam nadzieje, że zamiast tych obleśnych pure wskaźników używasz już nowoczesnego std::really_intelligent_wskaznik z najnowszego standardu ISO C++ 2137?
@powyk: Dlatego uwielbiam prostotę starych standardów C :) Od czasu kiedy grzebię bliżej kernela (Linuxa) trzymając się jego standardów coraz bardziej uważam języki wyższego poziomu za zbędne fanaberie...
@powyk: Proponują wyjąć kija z dupy i wysmarować obolałe miejsce dużą porcją maści.
To, że da się napisać optymalny I czytelny kod w kilku linijkach w języku, który twój mały móżdżek nie pojmuje, aż tak bardzo boli?
optymalny

a nawet najoptymalniejszy, mój ziomeczku!

czytelny kod

std::czo?

w kilku linijkach

no ba, wystarczy tylko skompilować boosta

w języku, który twój mały móżdżek nie pojmuje

...bo zostawia sobie miejsce na istotniejsze informacje niż semantyka poszczególnych typów inteligentnych wskaźników

aż tak bardzo boli?

nie, co Ty w ogóle #!$%@??