Wpis z mikrobloga

#!$%@? wykopki, ja z wami nie mogę, serio, już przestaję wchodzić na ten tag, bo jak widzę wasz płacz to mnie hemoroidy swędzą XD #!$%@? no mać, za mało smoków - źle, za dużo smoków - źle. Za dużo wątków - źle, za mało wątków - źle. #!$%@? serial trzymał bardzo dobry poziom, przez większość odcinka trzymał w napięciu, wizualnie był zrobiony po prostu zajebiście, ujęcia, potęgowanie emocji przez ujęcia i muzykę, a wam ciągle no #!$%@? źle. Co z wami ludzie jest nie tak? Brak logiki? Gdzie brak logiki, że Dance #!$%@?ło? Może jak komuś odjebuje to właśnie zawsze jest brak logiki? XD Mam wrażenie, że nie ma scenariusza który by was zadowolił, a narzekacie chyba dla zasady, bo to takie modne na wypoku ostatnio XD

#got #graotron
  • 23
  • Odpowiedz
@iErdo: Srają żarem od pierwszego odcinka to już pewnie z przyzwyczajenia płaczą.
Po mojemu to najlepszy odcinek 8 sezonu, zdecydowanie. Sama akcja, zero #!$%@?. Chociaż trochę za dużo heroizmów, ale to typowe dla amerykańców.
  • Odpowiedz
@Sinti: Zamykanie historii niemalże zawsze jest przewidywalne, bo masz coraz mniej odnóg możliwych zakończeń, to fabularnie całkowicie normalne. I halo, gdyby nie przecieki, to nie miałbym pojęcia, że Dance #!$%@?, że Cersei nie zginie jakoś po mistrzowsku zabita przez Arye tylko po prostu najnormalniej pod gruzami. Czasami to właśnie proste rozwiązania są nieprzewidywalne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iErdo: jak dla mnie odcinek byl zajebisty. Jesli mialbym cos zmieniac to moze tego drugiego smoka zabilbym dopiero teraz przy obleganiu miasta bo wyszla trochę lipa ale i tak props
  • Odpowiedz
@iErdo: uuuuu narzekacie! Haha. Ja jestem inny! Patzcie! Mi wszytsko pasuje tylko wam nie! Ha ah wykopki! Ja jestem inny mi wszytsko pasuje patrzcie na mnie prosze spójrzcie na mnie błagam! Taki wygląd twoj 90% populacji sie nie podoba wiec jeżeli tobie sie podoba to znaczy ze masz słaby gust albo jestes niewymagający, idź obejrzec inny serialik. A zapchanie twojego nudnego zycia
  • Odpowiedz
@wybur: Nic nie mówiłem o oglądaniu innego serialiku. Narzekacie? Bo #!$%@? narzekacie i na rzeczy które są całkowicie normalne. Jak ktoś mi mówi, że Arya zabiła NK a teraz nic nie robi (bo #!$%@? walą się na nią ruiny i to zupełnie inna scena) albo Danny paląca całe miasto nie ma logiki (bo jak ktoś #!$%@? oszaleje, to nie ma w tym logiki, a to, że szaleje było już widać) to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iErdo: ty nie kumasz ze narzekanie jest przez brak spójności z poprzednimi odcinkami? Ale czego sie spodziewać od osoby która pewnie ocenia ten sezon na 10/10 bo smoki, miecze i rycerze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iErdo: stawiam że tym co chcą czystą rozrywkę bez wglebiania sie w fabułę to im będzie sie podobać. Reszta będzie narzekać
  • Odpowiedz