Wpis z mikrobloga

#!$%@? wykopki, ja z wami nie mogę, serio, już przestaję wchodzić na ten tag, bo jak widzę wasz płacz to mnie hemoroidy swędzą XD #!$%@? no mać, za mało smoków - źle, za dużo smoków - źle. Za dużo wątków - źle, za mało wątków - źle. #!$%@? serial trzymał bardzo dobry poziom, przez większość odcinka trzymał w napięciu, wizualnie był zrobiony po prostu zajebiście, ujęcia, potęgowanie emocji przez ujęcia i muzykę, a wam ciągle no #!$%@? źle. Co z wami ludzie jest nie tak? Brak logiki? Gdzie brak logiki, że Dance #!$%@?ło? Może jak komuś odjebuje to właśnie zawsze jest brak logiki? XD Mam wrażenie, że nie ma scenariusza który by was zadowolił, a narzekacie chyba dla zasady, bo to takie modne na wypoku ostatnio XD

#got #graotron
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo Jej nie #!$%@?ło. Powiedziała przecież "Fear then". Nie ma I nie będzie miała miłości ludu więc sprawiła że wszyscy będą się jej bali (,)
  • Odpowiedz
  • 1
@iErdo mnie generalnie śmieszy doszukiwanie się logiki w filmie fantasy, gdzie są smoki, znikający ludzie, nieumarli, olbrzymy, wchodzenie w ciało kruków, magia itp.
  • Odpowiedz