Wpis z mikrobloga

#pytanie #pomocy #grafika #studia #badziewiedobadziewia

Mireczki i Mirabelki, mam pytanie do ekspertów od wszystkiego, na już, na teraz, halp.
Studiuję ja sobie, a jak każdy szanujący się student - położyłam lachę na projekty. Teraz siedzę i dłubię, bo okazało się, że niestety trzeba je oddać, ale najpierw też trzeba mieć co.

Jako jedne z nich miałam zrobić plakat nieistniejącego wydarzenia (przynajmniej za wiele tekstu nie dostaliśmy). Termin na jutro. W konwulsjach z nadmiaru myślenia coś tam klepłam. Pytam jednego kumpla, pytam drugiego, pytam trzeciego. Zarzuty są następujące: "czytelne" oraz "nieczytelne".

No to jak jest z tym w końcu, wywalać co, dodawać co, usunąć plik i klnąć na siebie?

Elandiera - #pytanie #pomocy #grafika #studia #badziewiedobadziewia

Mireczki i Mir...

źródło: comment_UEhO1IJVd1VjIpRyG5ZuuFvXgTmziZgx.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lenvrt: @lenvrt: @Rhomartios: Rzucam 6 fontów sklejonych w paincie na chama :D

@jzs44: Strasznie właśnie tego chciałam uniknąć. :/ Założyłam sobie troszkę zepsuć estetykę De Stijl i zamiast czerwony-niebieski-żółty (poniekąd RGB [prawie znaczy, różnią się tylko jedym kolorem, a trzy barwy to już fajna baza!]) użyć CMYKu jako dozwolonych kolorów.

@lenvrt: Też ładne, ale mogę nie mieć czasu. (
Elandiera - @lenvrt: @lenvrt: @Rhomartios: Rzucam 6 fontów sklejonych w paincie na ch...

źródło: comment_iaMGQT81Ey0ryeDmuSuYIMjEC5EKNqWW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Elandiera: nie no 9 miesięcy temu dodany, więc możesz być pierwsza xD

Zresztą jeśli masz Adobe illustrator to w dosłownie 5 minut zamieniasz to tak, że jest nie do poznania :')
  • Odpowiedz