Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie złożyć komputer w #morele ale nie wiem za bardzo co robić w związku z ostatnimi wyciekami danych. Nigdy nie miałem u nich konta i się zastanawiam czy kupno tam to bezpieczna opcja. Chciałbym zapłacić gotówką w netpunkcie jeśli to coś zmienia. I a propos morele, czy są teraz jakieś kody rabatowe, które mógłbym wykorzystać przy składaniu komputera? #pcmasterrace #komputery #pytanie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ownage x-kom czasem zarzuca kodem rabatowym, a z morelami i wyciekami była taka lipa, że każdy ogarnięty już więcej tam nie kupi. No chyba, że rabat by dostali -50% ;D wtedy cebula jest silniejsza xD
  • Odpowiedz
@Vekkja: W sumie gdyby mi to złożyli i zaktualizowali ten bios, kulturalnie, bez wycieku danych to bym zapłacił te parę zł więcej. Trochę późno pytam, może jutro ktoś się odezwie.

@Gronbar: Te dane są chyba potem wykorzystywane do faktury, a nie chcę mieć problemów przy ewentualnym oddawaniu części na gwarancję.
  • Odpowiedz
Chyba x-kom nie jest zbyt konkurencyjny z cenami :(


@Ownage: Noo raczej nie. Złożyłem na szybko kompa z Ryzenem 5 2600, GTX 1660 i dokładnie takimi samymi częściami i w xkom wyszło 3234 zł, a w morele 3235,95 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Bardzo mi zależy na złożeniu i aktualizacji biosu, bo biorę zestaw z i5. Jutro sprawdzę jak wygląda sytuacja w x-kom, jeżeli nie będzie tak źle to po prostu tam złoże zamówienie. Może mają jakiś kod dla wykopu i nie będzie dużej różnicy, bo w morele mam złożenie za darmo.
  • Odpowiedz
Cześć Ownage, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Od zawsze dokładamy starań, aby stworzyć miejsce, w którym zakupy będą przebiegały bezpiecznie i komfortowo. Pragniemy zapewnić, że zakupy w naszym sklepie są bezpieczne. Przebudowie uległy nasze systemy zabezpieczeń, podjęliśmy się współpracy z firmami zewnętrznymi. Zapraszamy do kontaktu z naszym live chatem na stronie. Nasi właściciele kategorii pomogą Ci dobrać odpowiedni zestaw w Twoim budżecie i przedstawią indywidualną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań pisz
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Cena wyszła identyczna, ale jak doliczę złożenie komputera i aktualizację biosu (o ile w ogóle coś takiego tutaj jest) to w @x-kom wychodzi niestety trochę więcej :< Na dodatek netpunkt mam dużo bliżej niż sklep stacjonarny x-komu, ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Tak bym zrobił, ale kompletnie się nie znam na aktualizowaniu biosu, a wiem, że to jest wymagane z tymi procesorami i płytami głównymi. Na dodatek widzę, że morele ma też dodatkowe zniżki na forum co kolega wyżej podrzucił link. No trudno, jeżeli na x-kom nie będzie żadnego kuponu czy zniżki no to kupię już w tym morele. Zapewniają, że wszystko jest bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz