Wpis z mikrobloga

@mefisjo78: oo to widzę że jesteś bardziej doświadczony, dobrze :) muszę coś podpytać Ciebie. Jak tutaj się mają ustawienia do taktyki meczowej. W ogóle warto to ustawiać? Powiedz mi jeszcze proszę jak tutaj trenować. Narazie kupiłem paru młodzików na poziomie znakomity i trenuje defensywę, część pewnie zostawię część sprzedam. I mam ejszcze jeden problem odnośnie intensywności. Jak to dobrze ustawić żeby to miało ręce i nogi bo teraz cały czas mi
@mefisjo78 wszystko jest w podręczniku. Polecam poczytać.
1. Czasem warto czasem nie. Jest dużo czynników takich jak rywal bądź umiejętności twoich graczy. Każda taktyka opisana jest w podręczniku.
Trening: trening łapiesz w środę i niedzielę. Zawsze ustawiaj sobie sparing. Jeśli trenujesz defensywę grasz ustawieniem z 5 obrońcami. Pięciu gra w niedzielę a pięciu w środę.
Intensywność zawsze na 100% kondycję sobie zmień. 18 można grać jak masz samych "dziadków" w składzie. Proponuję
@mefisjo78 a powiedz mi co ile zmieniasz rodzaj treningu bo z tego co widziałem wartościowe piłkarze maja kilka umiejętności Np Obronca to defensywa i rozgrywanie czy tam podania są ważne a jak przecież sama defensywie się robi to tylko to idzie do góry reszta stoi tak
Kupiłem 17 Latków do trenowania rozgrywania. Wbiłem im do poziomu światowej klasy, zmieniłem na skuteczność do olśniewającego i sprzedałem. W tym momencie mogę kupić skład ale nie mam czasu na granie więc kupuje do treningu i czekam
@qbicaa i potem co robisz z graczami grającymi na defie gdy osiągną klasę sw
Żeby ogarneli dobrze rozgrywanie to wrzucasz ich na inną pozycje?
@Ricx zmieniasz trening na rozgrywanie i grasz nimi w lidze/sparingach na pomocy.dobrze jest jesli boczny skill ma ok 2/3 głównego u gotowego grajka.