Wpis z mikrobloga

@mefisjo78: oo to widzę że jesteś bardziej doświadczony, dobrze :) muszę coś podpytać Ciebie. Jak tutaj się mają ustawienia do taktyki meczowej. W ogóle warto to ustawiać? Powiedz mi jeszcze proszę jak tutaj trenować. Narazie kupiłem paru młodzików na poziomie znakomity i trenuje defensywę, część pewnie zostawię część sprzedam. I mam ejszcze jeden problem odnośnie intensywności. Jak to dobrze ustawić żeby to miało ręce i nogi bo teraz cały czas
  • Odpowiedz
@mefisjo78 wszystko jest w podręczniku. Polecam poczytać.
1. Czasem warto czasem nie. Jest dużo czynników takich jak rywal bądź umiejętności twoich graczy. Każda taktyka opisana jest w podręczniku.
Trening: trening łapiesz w środę i niedzielę. Zawsze ustawiaj sobie sparing. Jeśli trenujesz defensywę grasz ustawieniem z 5 obrońcami. Pięciu gra w niedzielę a pięciu w środę.
Intensywność zawsze na 100% kondycję sobie zmień. 18 można grać jak masz samych "dziadków" w składzie.
  • Odpowiedz
  • 0
6 liga. W gablocie najcenniejszy puchar X ligi ( ͡º ͜ʖ͡º). Trenuje i sprzedaje. Obecnie 315mln na koncie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mefisjo78 a powiedz mi co ile zmieniasz rodzaj treningu bo z tego co widziałem wartościowe piłkarze maja kilka umiejętności Np Obronca to defensywa i rozgrywanie czy tam podania są ważne a jak przecież sama defensywie się robi to tylko to idzie do góry reszta stoi tak
  • Odpowiedz
  • 0
Kupiłem 17 Latków do trenowania rozgrywania. Wbiłem im do poziomu światowej klasy, zmieniłem na skuteczność do olśniewającego i sprzedałem. W tym momencie mogę kupić skład ale nie mam czasu na granie więc kupuje do treningu i czekam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qbicaa i potem co robisz z graczami grającymi na defie gdy osiągną klasę sw
Żeby ogarneli dobrze rozgrywanie to wrzucasz ich na inną pozycje?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ricx zmieniasz trening na rozgrywanie i grasz nimi w lidze/sparingach na pomocy.dobrze jest jesli boczny skill ma ok 2/3 głównego u gotowego grajka.
  • Odpowiedz