Wpis z mikrobloga

Jest niedziela, masz rodzinę znajomych, robisz sobie grila czy inne przyjemności i nagle przychodzi Ci do głowy, a jadę 200km do człowieka który zagłodził psa, niszczy sąsiadom życie, bo trzeba mu pomóc BEZINTERESOWNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeprszam że to napisałem, jestem kanalią bo nie pomogłem knurowi, wysyłam jutro pocztą 5000pln ze skanem mojego dowodu
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@pomarancza_testovirona: Serio, nie będę miał do niego żalu jak przejmie Belweder. Należy mu się, za czas i pieniądze jakie w to zainwestował. Paweł, miej w dupie hejterów, bierz co twoje, a Alfonsem się kompletnie nie przejmuj, to przegryw dla którego zarobienie 1000 zł jest równoznaczne z możliwością jeżdżenia Ferrari. XD
  • Odpowiedz
@pomarancza_testovirona: ale tu powstaje pewien dość ważny problem. On faktycznie jest łachudrą itd., ale - z rynkowego punktu widzenia - zapewnia Ci rozrywkę. Z jakiegoś powodu oglądasz jego, a nie materiały z dziecięcego hospicjum, gdzie faktycznie są ludzie potrzebujący. Więc "pomożenie" dla Knura jest w pewien sposób uzasadnione.
  • Odpowiedz