Wpis z mikrobloga

K*rwa. Weź tu mieszkaj z parką. Wcześniej im się nie podobało, że gazu dużo używamy (bo robiliśmy raz zupę, lol). Teraz mają nam za złe, że bierzemy prysznic po 23. Gdy się wprowadziliśmy pytałam o zasady mieszkania. Usłyszałam, że nie ma żadnych. Okazuje się, że jednak są.

Jak ktoś w #dublin ma namiary na ok, w miarę tani pokój dla pary to poproszę. Bo rzygać mi się tym wszystkim chce.

#zalesie #patologiazmiasta
  • 40
@biauywilg: jak w dwie osoby to czasami wynająć jakieś małe mieszkanie, ja mieszkam w UK i tez już miałem dosyć patoli dlatego mieszkam na studiu, płace sporo bo sam ale spokój.
@biauywilg: to mieszkasz z patolą i szukacie jak najszybciej czegoś innego. W innym mieszkaniu będzie to samo, chyba ze trafisz na agencje ale z tym bywa różnie. Ja wynajmuje całe mieszkanie i wole przepłacić niż się męczyć no ale mieszkam już 2,5 roku ;)
  • 0
@FeyNiX cały czas szukam. Dodatkowy problem- niebieski ma słaby (wręcz zerowy) dojazd do pracy. Póki co chodzi pieszo, a więc jesteśmy ograniczeni w rejonie. No, zobaczymy. Nie mam pomysłu jak żyć ¯_(ツ)_/¯
@biauywilg: rower to nie transport gdy przyjdzie dojeżdżać po 15 km. Ja teraz robię po 21 km w jedna stronę ;)

Nie wiem jak jest u was ale w UK SAMOCHÓD to podstawa
@biauywilg: no to rzeczywiście kiepsko ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja jeszcze w tym roku za stara polisę płaciłem £121 miesięcznie xD

Bez prawka to nie wiem na co on liczy. Zostaje życzyć wam powodzenia bo nic więcej tutaj nie da się zrobić choć liczę ze się uda bo ja samemu wszystko ogarniałem i dałem radę :P