Wpis z mikrobloga

Powrót Roberta wywołuje u mnie szacunek i zarazem łezkę w oku. Nie jednokrotnie udowadniał że był lepszy od Russela, wydaje mi się że zależy to od dyspozycji zawodnika na dany dzień (i bolidu ofc) ... jedyne za co można obwiniać Roberta to starty w rajdach parę lat temu, które wynikały z chęci bycia lepszym zawodnikiem czyli co... obwiniać Roberta za jego determinacje, choć bez niej byłby nikim tak ? Smutne... ale prawdziwe :(
Mam nadzieje że ta cała historia skończy się jak najlepiej, bo to jest WIELKI CZŁOWIEK.

#kubica
  • 7
schudnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czytanie cudzego profilu tylko po to by się do kogoś #!$%@?ć, mam nadzieję że tego nie robicie XD

@shaelix92: wskaż mi JEDEN wyścig w tym roku który Robert ukończył przed Russellem. Nie wskażesz - bo takiego nie ma.
@konkret_max: jaka odpowiedź, taka riposta, zachowałeś się jak gówniarz, nie oczekuj innego zachowania. Przykład ? Jak GR wsiadł w Mercedesa, a Robercik dzień wcześniej był lepszy. Notabene Russel wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli dedukcja jest Prosta Kubica > Russel. Btw. Russel to bardzo pozytywny gość, tylko troche zakłamany.
@shaelix92: welp, jaka wypowiedź OPa taka wypowiedź subOPa, proste. Po prostu przestań naginać fakty. Niestety wbrew powszechnej opinii nie jest tak, że sam fakt bycia Polakiem daje RK +1.6s na okrążeniu i pozwala objeżdżać całą stawkę. Robert, choć życzę mu jak najlepiej, póki co cieniuje na tle Russella i takie są fakty.