Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 633
Byłem przy pomniku chwilę temu. Mamy tam dwa pomniki i oba mają ukruszone nosy. Wydaje mi się że nasza bohaterka mogła zniszczyć oba.

Więcej zdjęć niżej.

Posiedziałem na ławce około 20 minut i przez pomnik przewinęło się kilkanaście osób robiąc zdjęcia. Trójka młodych ludzi miała jakąś masę plastyczną i próbowali zrobić nowy nos xD

Zdjęcia z ~19:30.

#afera #warszawa #sztuka #bekazpodludzi
g.....i - Byłem przy pomniku chwilę temu. Mamy tam dwa pomniki i oba mają ukruszone n...

źródło: comment_EUNS7SE1pnig4UbaHGgMu2lSGADEeXko.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Z jednej strony nie ma co robić z niej wroga publicznego nr.1. Z drugiej należałaby się jakaś kara. Myślę, że bagiety (i poinformowanie rodziców) bez przesadnego nagłaśniania sytuacji wystarczająco zapełniły by jej cottonworldy. Zrobienie z tego medialnej afery mogło by mieć efekt negatywny w postaci #fejmdojechany i zrobiłoby z niej szelebriti. Ale wybór należy do Ciebie Mironie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mx-walnienty: jestem innego zdania. Dużo osób korzysta zz tego parku. Sam pracując w okolicy z niego korzystałem. Dla mnie strata. Może ktoś podejmie się naprawy
  • Odpowiedz
@xDyzio: Ten ukruszony nos na kiczowatej instalacji hydraulicznej na pewno będzie ci strasznie przeszkadzał w korzystaniu z tego parku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty chyba nie wiesz co się dzieje na tej górce w rogu do której prowadzą schody. O wiele gorsze rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: w szkole podstawowej imienia Mikołaja Kopernika mieliśmy jego popiersie. Myślę, że w ciągu sześcioletniej edukacji, łącznie z miesiąc widziałem tą rzeźbę z nosem. Co prawda, akurat nikt z moich znajomych nie miał okazji tego zrobić, ale wyobrażam sobie, że ten osobnik, który ukrywał mu nos zawsze w klasie miał przydomek prawilniaka i wzbudzał szacunek nie tylko wśród rówieśników, ale i wśród starszych. Co więcej, u Kopernika nos to 3/4
  • Odpowiedz
@mx-walnienty: @SzerPchorSzalik:
O i już 2 nowe konta założone przez zainteresowaną/jej beta-dno-tampon

Przeciesz to i tak betonowe gówno, żadna strata pod względem artystycznym, nie ma co z niej robić wroga publiczengo, to tylko kiczowata instalacja hydrauliczna

Skąd takie pomyłki jak Wy się biorą? Zrób wszystkim przysługę - połóżże się na kompost i leż gdzie Twoje miejsce
  • Odpowiedz
@SzerPchorSzalik:

Chyba masz zbyt wysokie mniemanie o sobie skoro nazywasz innych ludzi pomyłkami.

A co to ma wspólnego z moim mniemaniem o sobie?
Fakt, że uważasz poinformowanie za wystarczającą karę za takie zachowanie jasno stanowi, że nie rozumiesz ciągu przyczynowo-skutkowego, który za tym stoi. To właśnie złe wychowanie (przez jej rodziców) do tego doprowadza. Jest ogromna szansa, że jej rodzice będą ścigali i pluli jadem na każdego kto śmie śmieć czepiać się ich córusi-księżniczki-modelki.
Jeśli mówisz, że nie jesteś jej trollem -
  • Odpowiedz
@Markdj: Nie uważam, że poinformowanie jej starych pijanych jest wystarczające. Stąd najpierw bagiety. Siksa chyba nie jest pełnoletnia, więc odpowiedzialność chyba spadła by na jej rodzicieli. A potem to już kupa spada z góry.
  • Odpowiedz