Wpis z mikrobloga

Interesował by kogoś łączny koszt podróży do Stanów na dwa tygodnie. Nyc Waszyngton. Jedzenie, nocleg, loty, Visy oraz wszystkie dodatki? Wszystko w miarę opisane. Mógłbym wszystko podliczyc i wrzucić za kilka dni. #podroze #usa
  • 177
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@antkowa: @wysuszony: @prodigi: @Hatsuban: @FantaZy: @ravau: @WujekLogan: @kufeleklomza: @freejah: @peoplearestrange: @Czyjatoja: @Unikatowy: @macieyy: @zebatykocur: @bimbrownik26: @Reality: @Aze007:

Za miesiąc lece na road trip po Kalifornii - kosztorys z motelami, wiza, samolotami, samochodem, paliwem, atrakcjami i jedzeniem to 24k PLN, 19 dni, na dwie osoby. Łączna ilość km do przejechania to okolo 5000, a trasa to:
  • Odpowiedz
@wzr1one ja jestem zainteresowany, mam kolege ktory ze znajomymi regularnie lata w te okolice na urlop i zgadza sie ze mna ze tydzien podobnego urlopu to $1200 na osobe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZRX1100: ja Opem nie jestem, mowie o swoim tripie :D koszt za noclegi to okolo 800$ na te 19 dni, samochod 2900pln z dodatkowymi ubezpieczeniami z rentalcars.com, motele szukalismy do 100$ za noc, parki narodowe na annual pass za 80$ na caly rok na samochód chyba, wiec na bank na 4 osoby styknie
  • Odpowiedz
@wzr1one: Ty! Jak możesz to daj dokładnie rozpisane ile na co wydałeś. To może dużo pomóc ludziom. Mnie to bardzo ciekawi, bo sam bym chciał takiego tripa zrobić
  • Odpowiedz
@Aze007
Podaję odpowiedź, wyjazd dwa tygodnie:
- bilety na samolot 1250 zł w dwie strony kupione w dobrej promocji
- wynajem auta 3.5k zł na dwa tygodnie na osobę (luksusowy SUV, można tu dużo oszczędzić)
- 8k zł - jedzenie, spanie (standard 2-3 gwiazdki), paliwo (6k km zrobione), wstępy - muzeum historii naturalnej, 9/11, Kennedy Space Center, Universal Studio Park, wodolot wśród krokodyli i parę jeszcze innych mniejszych...
Plan: NYC, Washington DC,
  • Odpowiedz
@Aze007: mam rozpiske w excelu z poprzedniej podrozy - wrzesien 2018, ale dodaj LA i Vegas, oraz z planowanej - sierpien 2019, ale usun Washington i dodaj Vegas. Koszty wszystkiego, nie liczac wydatkow ‘kieszonkowych’.
  • Odpowiedz
Nyc jest przehajpowany, wszędzie śmieci z których #!$%@?, nie polecam. A Waszyngton mega ładny czysty i klimatyczny
  • Odpowiedz