Wpis z mikrobloga

@przemaszielony: jestem ostatnia osobą która wysłałaby komukolwiek donejta, ewentualnie jeśli miałbym to zrobić to PayPal i cofka, ale widzę że niezly ból dupska macie przez, bo chłop co stream zgarnia z 2k
@Obludnikk: widzę weekend ostro się zaczął, ból dupska 16letniego pryszczatego typa. Za książki się weź lepiej chlopczyku, bo ciężko może być w tym roku.
Narazie kto tu szczeka to tylko ty, jedyna opcja na wyładowanie flustracji w życiu przez wylewanie żali na forum

Odniosłem się wyżej czy wysyłam komukolwiek pieniądze, więc nie wiem do czego pijesz. Jedyna opcja jest taka, że albo nie masz własnych pieniądzy, bo jesteś szczylem i zazdrościsz
@Obludnikk: do książek, bo widzę po aktywności za dużo czasu poświęcasz na te rzeczy na które nie powinnienes ;) mnie nie interesuje za kogo mnie uważasz bo mam w dupie opinie gimbusa tym bardziej twoja czarna lista(jednego przychlasta mniej).
Wywnioskowałem to po twoim zachowaniu, że albo jesteś gnojkiem lub flustratem, który #!$%@? za najniższą i się cieszy że dostanie coś pod stołem, ale kieruje się bardziej ku pierwszej wersji po dalszych