Wpis z mikrobloga

@kicioch: masz absurdalne połączenie. Popatrz na wektory na szafce, kaflach i blacie. Gryzą się tak, że żadna fuga nie pomoże. Co byś nie wybrała, będzie tylko dodatkiem do tego bałaganu.
  • Odpowiedz
  • 0
@marek-sisey-tymoszczuk: No ale nam się podobają absurdalne połączenia, możecie pisać że brzydko, nieładnie, blablabla, ale ja pytam o coś innego i nic nie chce ratować (ʘʘ) pytanie jest raczej proste :) Jeśli nie wiesz, to nie musisz tracić na mnie swojego czasu bo nikomu nie pomożesz (no chyba że sobie ulżysz i będziesz spokojniej spał to dawaj :D)
  • Odpowiedz
@kicioch: przeceniasz moją złośliwość. Jestem estetą i perfekcjonistą, cierpię zwyczajnie po ludzku, a przy tym mam gorzej niż ci mniej wyczuleni. Mam wybrać z pośród trzech możliwości? Trzeba było tak od razu. Szary.
  • Odpowiedz
@kicioch żaden, jeżeli miałbym wybierać, to tylko listwa przyblatowa. Wybór jest spory. Wiem, zrobisz jak uważasz, ale miałem silikon między kaflami a blatem, tylko blat był jakiś kamienny (nie wiem dokładnie jaki materiał). Uwierz, że tylko gnoj się z tego robi. Kuchnia to nie łazienka, gdzie na sanitarke p----------z cifem czy innym domestosem. I tak byłem wygrany, bo miałem kamienny blat, w przypadku drewna lub okleiny będzie pewnie gorzej. Kuchnia ma
  • Odpowiedz