Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Co myślicie o Robercie Gwiazdowskim i parti Polska FairPlay?
Program jest jasny a sam Gwiazdowski zna się na rzeczy. Wydaje się, że rozsądnie mógłby wyprowadzić to Państwo z dołka w jakim się znajduje (wiem, że nie wystapi w wyborach do PE z ogólnopolskich list ale może na jesieni...).
Z drugiej strony jego pojawienie się na arenie politycznej było nagłe i może przychodzić na myśl ustawka mająca na celu rozbić polską prawice.
Ktoś wie kto finansuje Centrum im. Adama Smitha?

#gwiazdowski #polskafairplay #wybory #polska
  • 11
Z drugiej strony jego pojawienie się na arenie politycznej było nagłe i może przychodzić na myśl ustawka mająca na celu rozbić polską prawice.


@Kamil512: Gwiazdowski raczej celował w ludzi którzy i tak nie zagłosują na Konfederację z uwagi na zbyt wysoki poziom radykalizmu.

Ktoś wie kto finansuje Centrum im. Adama Smitha?


@Kamil512: Cytat ze strony fundacji:

FUNDACJA Centrum im. Adama Smitha nie korzysta z pieniędzy od rządu. Darowizny od osób
@Kamil512: Gdyby kandydował na cesarza, dyktotora czy innego uzurpatora, sam chętnie bym oddał na niego głos. Ale patrząc na jego dziadowskie zaplecze z wynalazkami pokroju Rosiewicza to bez sensu. A na jesień będzie pewnie jeszcze gorzej.
@Kamil512: Mocno liczę na PFP, ale denerwuje mnie to jak oni podchodzą do najbliższych wyborów.
1. Prosty program który przedstawili nie ma nic wspólnego z UE
2. Bardzo mała świadomość wśród ludzi że oni w ogóle istnieją...
3. ... i niewiele z tym robią
4. Plakaty moim zdaniem bardziej podkreślają bezpartyjność kandydatów niż PFP
5. Kandydaci są anonimowi - przynajmniej dla mnie (Małopolska)
@barwus: zgadzam się.
Z drugiej strony są w polityce od czterech miesięcy. A na rozpoznawalność mogliby liczyć gdyby POPiSowe media nie głosiły propagandy tylko rzetelnie przedstawiali fakty. Nowa twarz w polityce zasługuje chyba na większą uwagę. O Biedroniu mówi się.
Chyba że zacznie jak gadać Korwin. Ale to się chyba nigdy dobrze nie skończyło dla JKM.
Nie od razu Rzym zbudowano...
@Kamil512:

wiem, że nie wystapi w wyborach do PE z ogólnopolskich list ale może na jesieni...


Sądząc po ich aktywności (przynajmniej, jeśli chodzi o internet i media "stacjonarne") to raczej na to się nie zanosi.