Wpis z mikrobloga

@mat-soj: moje zycie wyglada tak:
-Studia i wale w pluco na kazdej przerwie
- Silownia i wale w pluco po zakonczonym treningu
- Melanże i wale w pluco caly czas bo idealnie sie to łączy z alkoholem
  • Odpowiedz
  • 1
@Hatsuban polecam spróbować desmoxan/tabex, przestajesz palić po około 3-4 dniach i muszę przyznać że naprawdę nie ciągnie do papierosów ^^
  • Odpowiedz
@mat-soj: prowadze aktywny tryb życia i do tego calkiem pomógł mi epecik bo on rozszerza płuca, nawilża drogi oddechowe i to co dla mnie najwazniejsze nie mam ochoty jest slodyczy przez to i sztucznie organizm czuje sie najedzony przez dym wiec malo jem
  • Odpowiedz
  • 0
@Hatsuban ja rzuciłem fajki na 9 msc i z własnej głupoty zacząłem palić znowu :/ Ale mam znajomego który od 4 lat już nie tknął papierosa ^^
  • Odpowiedz
@SzureX: ja ogólnie fajki pale juz tylko raz na jakis czas bo 3 lata przerzuciłem sie na elektryka, rok temu udalo mi sie rzucic na 2 miesiace ale wrocilem wraz z pójsciem na studia, no bo jak mam poznac nowych ludzi jak nie na waleniu w płuco
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hatsuban: jak serio chcesz rzucić, to zacznij samodzielnie dodawać nikotynę do premixów albo robić własny liquid i schodzić powoli w dół. Jak wapujesz np 3mg to zejdź nie do zera, bo tak się nie da, ale np do 2 albo 1,5mg. Po kolejnym miesiącu-dwóch znowu niżej. I tak stopniowo. Po schodzeniu będziesz więcej wapował ale potem się unormuje. Ja tak zszedłem z 18ki do zera bez głodu nikotynowego.
  • Odpowiedz
@Hatsuban: ja właśnie stopniowo zmniejszając dawkę nikotyny zszedłem do olejków zerówek. Wcześniej 9 lat zwykłe szlugi, epecik gdzieś od roku. Teraz kopce tylko zerówki - na zasadzie chce to kopce, mogę #!$%@?ąć e w kąt i nie palić swą trzy dni, potem znowu sobie jebnąć chmurkę bo lubię sam smak
  • Odpowiedz