Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz. Przecież Danka podbiła ten step z dothrakami i wszystkie miasta w zatoce niewolników czy jak to się tam nazywa. Skoro straciła połowę wojska w walce z NK nie może wysłać poslancow po więcej wojska a na terenie 7 królestwo ograniczyć się do walki pojazdowej z siłami królowej? Poczekalaby na północy kilka miesięcy albo rok a pozniej uderzyła z pełną mocą zalewając cała krainę wojskiem
#got #graotron
  • 6
@pan_filutek: nie tyle szukam logiki co zwyczajnie żal mi że serial który był dość logiczny w wielu kwestiach tak się stoczył. Przecież w 2 czy tam 3 sezonie jak Rob walczył z Lanisterami to bylo kombinowanie jak ich pokonać mniejszymi siłami, gdzie zaatakować żeby się nie spodziewali operowanie głównie na północy itp. sprawy jak np szukanie sojuszników żeby powiększyć swoje siły. A tutaj taktyka niczym ze Związku Radzieckiego... Atakujemy wroga kupą
po więcej wojska


@kolega_z_sasiedztwa: Zabrała przecież niemal wszystkich zostali drudzy synowi i garska dotraków.

Przecież w 2 czy tam 3 sezonie jak Rob walczył z Lanisterami to bylo kombinowanie jak ich pokonać mniejszymi siłam


@kolega_z_sasiedztwa: Bo miał mniejsze siły danka ma dojść sił by zdobyć stolice i smoka to nie musi kombinować.