Wpis z mikrobloga

Od zawsze twierdziłem, że hulajnoga to jest jeden z najbardziej genialnych wykanazkow. Mieszkam na #!$%@? i do autobusu miałem 1.1km, ale zrobili ścieżki rowerowe, więc nabyłem hulajnogę za 300zyla w promce taka fajniejsza i dojazd do busa zajmował mi 4minuty, jeździłem z nią na melanże i sobie ze mnie heheszkowali, że to dla dzieci. Mówiłem, że technologia #!$%@? się do przodu i będzie każdy #!$%@? jak się pojawią takie ogólnodostępne, że będą wersję co #!$%@? bo to genialny pomysł w swojej prostocie, że wyprze nawet skutery i inne motorowery. #!$%@?, mogłem isc gdzieś i jak mantrę to powtarzać to teraz bym był zajebiście bogaty. Dalej mam rysunki i testy modyfikacji hulajnog, które pozwalały zachować wyższa stabilność przy wyższych prędkościach, modyfikacje kół, różnego rodzaju hamulcow do nich itp. no ale mam depresje, wewnętrzna blokadę przed osiągnięciem jakiegokolwiek sukcesu i przeświadczenie, że tylko bym się tym ośmieszył. Cóż, w każdym razie, mogę powiedzieć, że chociaż miałem rację ¯_(ツ)_/¯
#lime #hive #hulajnogi #wizjonerquc