Wpis z mikrobloga

@Soojin21: ale prawdę napisał przecie. kręcenie beki, zarzutki, akcje bez wcześniejszego pomyślunku i wielibiciele patusów. wypok w pigułce. No i jest jeszcze te 5-10% nie pasujących do schematu.
@Soojin21: koleżanka nie dopowiedziała sobie paru rzeczy?

Wykopowi gimboateiści to podludzie

ateista to nie to samo co gimboateista. a wykopowy gimboateista, to jeszcze ktoś inny.
To ja jestem higher level of gimboateizm.
Satanizm uaa.
Mam 20 lat i tak trochę śmiesznie że katole nadal niewierzących nazywają gimboateistami. No wiecie że niby ateisci są głupi bo nie wierzą itp.
Untermensch (z niem. podczłowiek, mn. Untermenschen) – rasistowskie określenie używane w propagandzie narodowosocjalistycznej w stosunku do Żydów, Cyganów, Polaków[1][2][3], Serbów, Rosjan i innych narodów słowiańskich, jak i do przedstawicieli innych grup etnicznych uznawanych przez nazistów za „niearyjskie” (niegermańskie), oraz do ludzi niepełnosprawnych fizycznie, bądź umysłowo.


@Soojin21: "podludzie" w nomenklaturze młodzieży, również użytkowników portalu ze śmiesznymi obrazkami, to obraźliwe/żartobliwe (oba przypadki są powszechne) określenie osób wykazujących się cechami uwzględnionymi w ostatnim słowie
@Soojin21: Przesadzasz moim zadaniem. Podludzie w internetach mają znaczenie negatywne jasne ale nie opierają na klasyfikacji rasowej Hitlera czy odhumanizowania dosłownego. To jak tak patologia ze wsi, albo ze ktoś jest jak zwierzę. Dla mnie kibole to podludzie, antifa z drogiej strony jak zwierzęta. Najgorsze jest to, ze ty to rozumiesz jaki to jest srodek stylistyczny i co oznacza w internetach...a jednak udajesz, że nie i imputujesz jakieś naziolstwo czy inne