Wpis z mikrobloga

@mat9: dla buków tacy klienci to najlepsza reklama pod słońcem , a upływu hajsu nie odczują w ogóle , także marketing się kręci jak ta lala

@MrChow: postaw i się przekonasz :p takie taśmy raz wejdą, a 10 razy nie wejdą, a w wersję, że jest insiderem i ma info na temat ustawek we wszystkich ligach Europy jakoś mi się nie chce wierzyć xD tacy goście wygrywają jednego dnia 2
@Darth_Gohan: niby wariat z gotówką liczący na szczęście ale wydaje Mi się że wszystko siądzie jedyne co jest ryzykowne to Frankfurt chociaż po wczorajszym meczu to sam już nie wiem co jest prawdą :D
@Typeria: @MrChow: Frankfurt to jedno ryzyko. Arsenal z Sevilla no to faktycznie ciężko będzie o remis. Chorwackiej nie znam nie komentuje. Fińska jak popatrzyłem po forach to sa spore przesłanki. Łódź mocno prawdopodobna. Nie wiem co jeszcze tu jest tak ryzywkonwe.
@Darth_Gohan: bardziej miałem na myśli ilość zdarzeń, a nie jakieś konkretne. To jest kurs 36,0, nie trafia się go tak po prostu, bo są fajne mecze na kuponie i prawdopodobne ¯\_(ツ)_/¯