Wpis z mikrobloga

W Wenezueli jest potężna rewolucja, szansa, aby to, że siedzisz tam 2 lata w końcu miało sens i możesz pokazać coś ciekawego widzom, opróćz picia kawy a co robi nasz youtuber BezKawy??
Importuje sobie do Polski kolejną Wenezuelkę oczarowaną złotówkami i jeździ po Warszawie pijąc kawę xDDD
Niesamowite ciekawe relacje z picia kawy w Wenezueli przeniosły się teraz do picia kawy w Wawie
Za co ja mu płacę moim wyświetleniem na youtube?
Co na to biedna Kibelle oczarowana naszym Baristą i porzucona, biedna cierpi i została sama bez kawy :(

#bezplanu #heheszki #polskiyoutube #podroze #kawa #wenezuela
JanParowka - W Wenezueli jest potężna rewolucja, szansa, aby to, że siedzisz tam 2 la...

źródło: comment_sH2BxCGkJ4FDgMtMS29H3DdlxGu0Qi5F.jpg

Pobierz
  • 13
@4kroki: no nie wiem czy ładna bo nie widać ale w jego wieku to już trzeba mieć rodzinę i potomków bo jaki jest sens życia wtedy... żaden... chyba, że ten sens to kawa - może to jest właśnie problem? Uzależnienie od kofeiny zrujnowało życie
  • 3
@4kroki: no nie wiem czy ładna bo nie widać ale w jego wieku to już trzeba mieć rodzinę i potomków bo jaki jest sens życia wtedy... żaden... chyba, że ten sens to kawa - może to jest właśnie problem? Uzależnienie od kofeiny zrujnowało życie


@JanParowka COOOOOO? XD