Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? świat, przeglądam sobie FB spokojnie, widzę fotkę jakieś różowej, niby fajna, niby zwykła poza i fotka.
A w komentarzach spam spermiarzy jakby wodospad jebn*ł.
Latają jak muchy wokół gówna, jeden lepszy od drugiego, z myślą, że to akurat jemu po długim komplementowaniu uda się zaliczyć.

Wczoraj podobna sytuacja tylko, że z reklamą, tak się #niebieskiepaski podniecały, bo jakieś #rozowepaski reklamują badziewie w jakimś skąpym stroju.

Z ciekawości przejrzałem oferty sprzętów na różnych portalach, tam gdzie były he he dziewczynki, sprzedaż była wyższa o kilkadziesiąt sztuk, nawet jeżeli cena była +200zł a ten sam sprzęt bez dziewczyn był tańszy i gorzej się sprzedawał ()

Do dziś nie wiedziałem w jak bardzo spermiarskim kraju żyję, myślałem że różowe są poje*** ale to niebieskie paski napędzają machinę spierdo*enia.
To Oni są paliwem, które posuwa głupie atencjuszki do tego co robią.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu

Czy jest jeszcze na tym świecie ktoś normalny, kto nie ślini się jak kran w kiblu na widok majtek i kieruje się bardziej logiką niż penisem...
  • 5
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Ale to jest tragiczne.
Wstaw w ofertę laskę w miniówce to sprzedasz wszystko po wyższej cenie, a wstaw szczegółowy opis i prawdziwe zdjęcia to nawet za połowę ceny nie sprzedasz tak dobrze jak z laską.

Się dziwie takim spermiarzom, przecież to jest chore, jakby postawić przed takim cipkę i śmiercionośny tor przeszkód to wystartuje zanim pomyśli.
Taki to zabije i umrze dla cipki.

TO jest chore