Wpis z mikrobloga

Co się stanie gdy ktoś będzie próbował obciążyć moją kartę Revolut na kwotę, której nie mam na koncie. Odrzuci, czy ściągnie hajs z podpiętej pod revoluta karty płatniczej?

#revolut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miczq: nope, wróciłem z urlopu i dostałem maila od booking, że właściciel chce 70 euro bo zniszczyliśmy ekspres do kawy co jest bzdurą. Booking nie chce pomóc, koleś prawie nie mówi po angielsku i się zastanawiam czy mi nie ściągną hajsu, boi dane karty ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmaciek3905: jak jest przedpłata to obiekt nie ma danych z karty?
Pierwszy raz robiłem rezerwację revolutem, dałem dane fizycznej karty bo się zastanawiałem czy nie będzie cyrków z wirtualną w razie weryfikacji, płatność była na miejscu.
  • Odpowiedz
@dondon: ja staram się unikać płacenia na miejscu, po prostu kontaktuje się z obiektem aby robić przedpłatę. Na kilkadziesiąt hoteli żaden nie odmówił i po prostu pobrali kasę od razu przez booking.com i przez dodaną tam kartę. Wirtualna karta jest właśnie najlepszym sposobem do płatności on-line. Blokujesz ją kiedy chcesz i bez żadnego problemu korzystasz sobie z karty fizycznej. Polecam. :)
  • Odpowiedz
@dondon: To że nie potrzebujesz gotówki przy sobie na hotel i masz już powiedzmy temat zamknięty. Mi łatwiej w ten sposób kalkulować pozostałe środki na podróż i regulować budżet. Kwestia wygody no i właśnie podawania danych karty. ;) Oczywiście na bookingu można mieć dodaną wirtualną a płacić fizyczną na miejscu. Wielkiego znaczenia to nie ma bo i tak karty fizycznej nie będą mogli obciążyć później płacąc przez terminal, jedynie co
  • Odpowiedz