Wpis z mikrobloga

Co tam słychać? Jak zdrówko? Pamiętasz jak mnie zdenerwowałeś twierdząc na #naukowcywiary, że świat islamu nie miał wkładu w naukę? Wtedy nawet nie wiedziałem o istnieniu #bekazkatoli które miało z 50 obserwujących. Rozhuśtało się co?


@lakukaracza_: No popatrz Pan a mój tag ma 905 obserwujących a #kolorowaagitacja 370 XD Czy to znaczy, że wystarczy wziąć mnie i ten wasz tag nagle ma tyle
  • Odpowiedz
: Tylko na #ockham od pół roku świerszcze grają. Z moich jak się licytujemy dolicz #pedofilewiary i #dzbanywiary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za motywacje, ścigam Cie dalej.


@lakukaracza_: Ale wiesz, że Ty bardziej kompromitujesz ten ruch (który mógłby być kojarzony z intelektualistami z Rzeczpospolitej tudzież Krytyki Liberalnej) niż go promujesz wśród poważnych ludzi. Jesteś w stanie sobie to wziąć
B.....a - > : Tylko na #ockham od pół roku świerszcze grają. Z moich jak się licytuje...

źródło: comment_jyGAx0SvL89NURVJEsDrZ4B7qHEZDd4N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jaki ruch? Kompromituje co najwyżej siebie tylko.


@lakukaracza_: Tak sobie wmawiaj Słońce.

Nigdy to nie było moim celem, wręcz odwrotnie - dotarcie do ogółu i obdarcie katolicyzmu z sacrum by przestało być tematem tabu. Tylko wtedy będzie można prowadzić dyskusje, bo jak na razie to mi grozi aresztowanie gdy powiem na głos w jakieś debacie co myślę o tym waszych urojeniach.


No na razie ogół jest przytłaczająco katolicki a nawet
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Moja taktyka jest prostsza niż Ci się wydaje. Poprzez wyśmiewanie religii daje często dzieciakom czytającym tag poczucie, że nie muszą traktować serio urojeń własnych rodziców/dziadków. Zdziwiłbyś się ilu mi na PW dziękowało za pokazanie, że jednak nie oni są #!$%@?$#ci, a ich rodziny. Nie ma mowy o żadnej dyskusji merytorycznej dopóki choć jedna złotówka z podatków idzie na KK, dalej będzie tabletka dzień po na receptę, w niedziele pozamykane
  • Odpowiedz
Ateizacja wśród młodych rośnie najszybciej na świecie właśnie u nas, a takie drastyczne akcje jak zamykanie za obrazek tylko udowadniają, że kończą się katolom argumenty.


@lakukaracza_: Znaczy 15 %? xD I to ma się równać z chrystianizacją Chin, Korei, Afryki i z rozwijającymi się katolikami w Amerykach?

Trochę
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: super że w trzecim świecie gdzie ludzie nie potrafią czytać wasza bajka się dalej trzyma (ʘʘ) wiadomo, nie jakość a ilość wiernych xD
Mi np wystarczy że w pl będzie normalnie, i będzie - bo laicyzacja idzie - a wam za 15-20 lat zostanie chlip chlip, czemu nikt nie wierzy w boge i nie chce ustanowić szariatu katolickiego
  • Odpowiedz
super że w trzecim świecie gdzie ludzie nie potrafią czytać wasza bajka się dalej trzyma (ʘʘ) wiadomo, nie jakość a ilość wiernych xD


@Przegrywek123: W sensie, chrystianizująca się Korea Południowa gdzie ostatnio katolik pierwszy raz został prezydentem to trzeci świat?

Nie chcę nic mówić, ale to Europa traci na świecie od lat 50tych XX wieku na rzecz USA i Azji. Jeszcze
  • Odpowiedz
Znaczy 15 %? xD I to ma się równać z chrystianizacją Chin, Korei, Afryki i z rozwijającymi się katolikami w Amerykach?


@Brzytwa_Ockhama: Tam nie mieszkam więc jak dla mnie mogą mieć tam katoliban nawet.

Dokładnie tak, bo pisma Plantingi lub Denetta już tak łatwo wyśmiać się nie da.


@Brzytwa_Ockhama: Bo dzieciaki nie chcą czytać rozprawek ateistycznych i oglądać debat gdzie przez pierwszą godzinę definiuje się pojęcia. Jeden obrazek,
  • Odpowiedz
: Bo dzieciaki nie chcą czytać rozprawek ateistycznych i oglądać debat gdzie przez pierwszą godzinę definiuje się pojęcia. Jeden obrazek, mem, dwa zdania - tyle im trzeba, takie czasy. Pocieszam się tym, że może jeden na stu coś doczyta


@lakukaracza_: Co to ma do rzeczy? Kwestia teizmu-ateizmu jest kwestią filozoficzną. A sądzenie, że demokratyczne przekonywanie ludzi coś zmieni jest dosyć naiwne. To kwestia nauki a nie polityki.

Tam nie mieszkam
  • Odpowiedz
spadek wśród ochrzczonych może xD Na cały mój rok na studiach do kościoła chodziło z 5%? Tacy to katolicy i taki wasz przyrost wiernych XD


@Przegrywek123: xD Kto na studiach sprawdza kto chodzi do Kościoła? xD Bo u mnie chodzi około 80 % a i ja mam czasem problem żeby się wyrobić. Jak nie byłem dwa tygodnie w kościele to nie jestem katolikiem?

Zresztą wyparcie ze świadomości takich casusów jak Chiny i Korea to mnie mega
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: dziecko xDD
Jak studiujesz jakieś nieprzydatne gówno to się modlą żeby więcej makow otwierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mówię o pedofilach , mówię że i tu nastąpi to co w Irlandii - marginalizacja tej śmiesznej instytucji i wiary w bajki
  • Odpowiedz
Jak studiujesz jakieś nieprzydatne gówno to się modlą żeby więcej makow otwierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Przegrywek123: W sensie język arabski? xD

Nie mówię o pedofilach , mówię że i tu nastąpi to co w Irlandii - marginalizacja tej śmiesznej instytucji i wiary w bajki


W bajki to wierzą w Czechach gdzie ZSRR zrobiło pustynię.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: teizm a ateizm kwestią filozoficzna? Chcialbys. Gdybyście nie prali mózgów od wieków to ze swoimi urojeniami o dziewicach z dzieckiem, chodzeniu po wodzie i panu na chmurce byś siedział w zakładzie zamkniętym. A Ty chodzisz i o tym opowiadasz, choć dowodów w bród. Na to jak wszechświat działa i na fałszerstwa waszej świętej organizacji. Trzeba mieć naprawdę klapki na oczach żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz