Wpis z mikrobloga

@GothBoyy666: Ogólnie polecam każdemu miłośnikowi leków na kaszel rozpuszczać i filtrować masę tabletkową z kaszlaków. Te wypełniacze są obojętne dla organizmu jeśli je się 2 tabletki co 6 godzin przez parę dni, ale jeśli #!$%@? się po 30 na strzał przez kilka miechów to już tak ładnie nie wygląda
@GothBoyy666: sulfogówno działa drażniąco na błonę śluzową żołądka, co przy częstym zażywaniu może prowadzić do choroby wrzodowej. Jak się pewnie domyślasz nie można ustalić jak często zażywane powoduje wrzody, gdyż jest to bardzo osobliwa kwestia. Mi wystarczył rok zażywania raz na tydzień i 3 miesiące ciągu około 30 tabsów dziennie. Oprócz tego może również powodować krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego, jak wiele innych leków, mi się to kiedyś zdarzyło po
@FarmaceutaAmator: To o sulfogwajakolu to wiem, bardziej chodziło mi o historię, częstotliwość i ilość. Kiedyś jak bigos nakładałem to czuje taki ból brzucha jakby ktos mi przebił nożem ale mniej intensywne i smak krwi w przełyku. Osrałem się, że wrzód mi pękł xD