Wpis z mikrobloga

Dziś w robocie zajumałem lasce telefon i schowałem go do sejfu, do którego dostęp mają tylko niektórzy, bo zamiast pracować, to przeglądała sobie instagramy i nic nie robiła, choć prosiłem wcześniej, żeby odłożyła ten telefon. 20 minut przed końcem zmiany kazała mi go oddać, bo "jej się śpieszy na pociąg". Oddałem telefon równo z końcem jej zmiany. Należy wspomnieć, że spóźniła się 15 minut. Czy jestem kieras "#!$%@?"?

#pracbaza #logikarozowychpaskow #pytanie
  • 64
  • Odpowiedz
@taktoto: nieprofesjonalnie, bo odpowiadałem za zmianę? Za to, żeby wszystko odpowiednio funkcjonowało? Prosiłem o schowanie telefonu. Jeśli byłoby to coś pilnego to mogła do mnie przyjść i mi powiedzieć - wtedy bez problemu pozwoliłbym jej opuścić stanowisko pracy? Prosiłem, żeby go schowała. Nic nie wspomniała o pilnej potrzebie.
  • Odpowiedz
  • 412
@AndriejCh nieprofesjonalnie, bo powinieneś z nią porozmawiać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje służbowe a nie zabierać telefon i chować jak rodzic dziecku
  • Odpowiedz
@taktoto: rozmawiałem z nią. Mówiłem, żeby schowała telefon, bo jest w pracy i jeśli nie jest to nic pilnego to nie powinna się zajmować telefonem tylko pracą. Uważasz, że powinienem jej bezpośrednio powiedzieć "Jeśli dalej będziesz się bawić telefonem, to Ci go zabiorę"? Myślę, że mój początkowy przekaz do niej był jasny.
  • Odpowiedz
  • 117
@AndriejCh nie. Jak dalej będzie bawiła się telefonem, to zostaną wyciągnięte konsekwencje, nagana, mniejsza premia czy zwolnienie. Zależy ci tam wasz regulamin pracy przewiduje. No chyba, że przewiduje konfiskatę prywatnych przedmiotów na czas pracy. Jeśli nie, to mogłeś sobie narobić niemałych problemów
  • Odpowiedz
Czy jestem kieras "#!$%@?"?


@AndriejCh: slaby z ciebie kieras. Kto o zdrowych zmyslach zabiera rzeczy swojemu pracownikowi? Takie osoby odsyla sie do domu, gdy nie widac poprawy. Ja bym Cie z roboty za cos takiego #!$%@?. To nie przedszkole.

Dobry bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz