Wpis z mikrobloga

@Pr0t3ct0r: no ja dzis juz widzialem jak wozna wnosila te 20 letnie radio XD znowu bedzie to samo

Zadanie numer 1, wysluchaj cos tam cos tam

DING!

gjfgierghiuedgbhudrhgbvxjfbvnsdugbfiergdrgjdfbhgdf
  • Odpowiedz
@Pr0t3ct0r: Z drugiej strony, to bardziej odzwierciedla prawdziwe życie. Zwykle będziesz słuchał i rozmawiał w warunkach, które nie są idealne, i z ludźmi, którzy też nie mówią czystym, pięknym, płynnym angielskim.
  • Odpowiedz
@mbe_: ale ja nie mam problemu ze zrozumieniem kogos,czegos itp teksty piosenek normalnie rozumiem i wszystko a z tego radia to musze się niezle wsłuchac xD
  • Odpowiedz
@mbe_: Ale w prawdziwym życiu ludzie nie trzeszczą ()
I akurat na yt słyszę ludzi z różnymi akcentami, w najróżniejszych warunkach - w większości rozumiem (no chyba że ktoś strasznie bełkocze xD).
Ale te radia? W życiu! To już oglądanie yt na telefonie ze skopanym dźwiękiem jest lepszym doświadczeniem xD
  • Odpowiedz
@mbe_: Dobra, to jeszcze po dzisiejszym egzaminie powiem tak: jeśli ktoś mówi za cicho, to przybliżasz się lub prosisz, aby ktoś mówił głośniej.
A co było u mnie? Siedziałam prawie najdalej, ledwo cokolwiek słyszałam, a nauczycielka ładnie nam zademonstrowała, że jest to szczyt możliwości radia xD I żeby nie było, to osoba z drugiego rzędu, w najdalszej kolumnie też ledwo słyszała (°°
  • Odpowiedz
@Dellarie: No ja miałem akurat dzisiaj jeszcze pecha bo przez katar mialem totalnie niedziałające uszy i i tak nic nie słyszalem, Na podstawie było nawet ok bo babeczki mi prawie pod twarz to podstawily, a na rozszerzeniu jakies radio za 10 zł i bardzo ciche
  • Odpowiedz
@Pr0t3ct0r: Na podstawie słyszałam wszystko dobrze, bo siedziałam w drugim rzędzie, ale ludzie z tyłu narzekali. Jesteś chory? Jeśli tak to życzę szybkiego powrotu do zdrowia! ()
  • Odpowiedz