Wpis z mikrobloga

@flop_like_a_fish: znam takie przykłady na żywo. Na fb laska 7/10 na żywo ulaniec 3/10, kolejne na fb laska 9/10 na żywo znów ulana i 5/10. A do tej drugiej non stop spermiarze piszą. Nabierają się na dobry kadr zdjęcia. Debile nawet mi ich nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: Generalnie popularność legginsów/spodni z wysokim stanem jest silnie uzależniona od tego, że pomagają schować wszystkie fałdy na bokach i brzuchu, za to dupa dobrze wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@Wight: niestety idzie to dalej :(

Imho najgorsze w zjawisku, które jest opisane w poście jest to, że "zwykli" ludzie wpadają w okropne kompleksy, a użytkownikami IG jest przede wszystkim młodzież.. Zresztą, same bohaterki chyba też nie czują się ze sobą najlepiej, skoro zakrzywiają rzeczywistość dla poklasku obcych ludzi. Smutne.
  • Odpowiedz
@Wight: Z makijażem to jest trochę delikatna sprawa, bo tu dużo zależy od ilości szpachli właśnie. Moim zdaniem ta dziewczyna jest urodziwa, ale to dość oczywiste, że mocno pomalowane oczy czy usta odbiegają od tych bez makeupu. Myślę, że jakby była zestawiona ze zdjęciem, gdzie jest pomalowana delikatnie, czyli ma tylko wyrównany koloryt skóry i podkreślone rzęsy to nie byłoby takiej różnicy jak jest teraz. Niestety nieładną dziewczynę też da
  • Odpowiedz
@pomielona: Zawsze jeszcze pozostają filtry insta. Mi się śmiać chce z ludzi na FB, profilowe tak wyprasowane, że nosa laska nie ma. Jakbym nie wiedział jak ona wygląda w rzeczywistości to po zdjęciu bym nie był w stanie tego odgadnąć.
  • Odpowiedz