Wpis z mikrobloga

@Moser: No więc jak będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Piotr_Loboda_Zary: jak masz pytania o Lingaro to pisz tutaj. Raz już odblokowałem dla jednego mireczka PW, to mi zaczął jakieś swoje gorzkie żale uskuteczniać i chcąc nie chcąc musiałem wchodzić z nim w dyskusję i prostować to co napisał. A pewnie publicznie by takich bzdur nie pisał, więc jeśli chcesz coś sensownego napisać, wyraźić opinię
  • Odpowiedz
Ja to tylko tu zostawię:

Jeszcze jedna taka uwaga dla ludzi, którzy chcą aplikować do pracy w Lingaro. Nie sugerujcie się za bardzo opiniami o pracy w Lingaro jakie znajdziecie na GoWork :) Znajomy mnie właśnie zagadnął o te opinie na GoWorku i jak przejrzałem to co tam się wypisuje to, aż prychnąłem śmiechem. Negatywy to jakieś wysrywy hejterów, które nie za wiele mają wspólnego z pracą w Lingaro, żeby nie powiedzieć
  • Odpowiedz
Ja trafiłem do Lingaro zaraz po studiach i wiadomo, że startowałem z najniższego pułapu, ale tam szybko można awansować, jeśli oczywiście wywiązujesz się z zadań, jesteś terminowy etc. Osobiście, nie znam nikogo, kto zaczynał razem ze mną w Lingaro i nie awansował, więc raczej nie jest to takie trudne  Jeśli zaś chodzi o moją osobistą opinię o Lingaro, to warto chociażby z tego względu, że bardzo dużo się tam uczysz –
  • Odpowiedz
Trafiłem na ten wątek z opiniami o Lingaro w zasadzie przypadkiem, ale aż miło czytać, że firma, w której zaczynałem dalej ma tak dobre opinie. W zasadzie większość doświadczenia zdobywałem w Lingaro, miałem kilka epizodów pracy w innych firmach, ale nigdzie nie nauczyłem się tyle co u nich. W zasadzie mogę potwierdzić wszystko, co napisano wyżej, tak jest od początku praktycznie, więc skoro tyle lat udaje mi się utrzymać wysoki poziom pod
  • Odpowiedz
Nie bez powodu do Lingaro aplikują przeważnie młodzi ludzie, bo można tam zacząć karierę od początku i potem nieźle się w konkretnej dziedzinie rozwinąć. Tak było ze mną i z tego co czytam w opiniach o Lingaro sporo osób właśnie od nich zaczynało swoją karierę. Nie oszukujmy się, sporo z nas po studiach nie było wybitnymi praktykami w branży, spoko jest to, że w Lingaro mocno stawiają na rozwój i poszerzanie kompetencji,
  • Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś w swojej opinii o Lingaro, wiadomo, że nie każdemu będzie pasował ten styl pracy, bo to jednak jest korpo i trzeba trzymać się wytycznych. Ale w przeciwieństwie do innych tego typu firm w Lingaro jest spoko atmosfera i pilnują tego wszyscy, zarówno management, jak i „zwykli” pracownicy. Kwestia wynagrodzenia w Lingaro to kolejny temat, który wyróżnia tę firmę – stawki mają wysokie, jak na warunki na
  • Odpowiedz
kwestia np. godzin pracy, nadgodzin i ogólnego "ciśnienia" w projektach?


@nilhir: heja: to o co pytasz, w dużej mierze zależy u nas od tego, w jakim teamie, projekcie aktualnie jesteś. Bywało tak, że trzeba było robić nadgodziny (na szczęście jest z tego dobry hajs), deadliny goniły i było ciśnienie. Potem zmieniał się projekt i wszystko się uspokajało, do tego stopnia, że przez większą cześć dnia można było bąki zbijać (
  • Odpowiedz
Potwierdzam powyższą opinię o Lingaro, w sensie tę dotyczącą nadgodzin etc. Generalnie zdarzają się duże projekty, gdzie faktycznie trzeba podkręcić nieco śrubę, ale nigdy nie jest tak, że trzeba siedzieć faktycznie po nocach. Wiadomo, dużo zależy od projektu, ale mnie od kilku lat pracy w Lingaro coś takiego nigdy się nie przytrafiło. Sporo też zależy od team leadera i tego jak on rozplanuje pracę – zwykle udawało się tak to ogarnąć, że
  • Odpowiedz
U nas w Lingaro zwykle jest spokój, bez wspomnianego wyżej ciśnienia, ale ja z hr, a nie sprecyzowałeś o jaki dział pytasz :) Wiadomo, że są okresy kiedy jest goręcej, typu święta, rekrutacje, jakieś okazje, ale generalnie jest luźno i przyjemnie. Wiadomo, że pracę trzeba wykonać, niemniej nie ma spiny i jak wspomniał w swojej opinii o Lingaro kolega wyzej, atmosfera jest ok. Mnie osobiście przez kilka lat pracy w Lingaro nigdy
  • Odpowiedz
To i ja podzielę się swoją opinią o Lingaro, bo widzę, że co chwilę pojawiają się nowe ogłoszenia i pytania z nimi związane. Generalnie do Lingaro trafiłem zaraz po studiach, bez większego doświadczenia, zatem wiadomo, że zaczynałem od najniższego pułapu – niemniej już wtedy wynagrodzenie mimo wszystko było bardziej, niż zadowalające – a już na pewno lepsze niż u konkurencji. Dział IT jeśli to dla kogoś istotne, zakładam, że tak bo w
  • Odpowiedz
To prawda, co chwilę pojawiają się nowe oferty pracy a z tego co czytałem w opiniach o Lingaro oni po prostu tak dynamicznie się rozwijają, więc projektów jest sporo. Osobiście pracowałem w Lingaro jakiś czas temu, ale wspominam tę firmę z dużym sentymentem – bardzo wiele się tam nauczyłem i faktycznie możliwość rozwinięcia skrzydeł jest ogromna. No i co tu dużo mówić – hajs się zgadza, a Lingaro ma bardzo elastyczne podejście
  • Odpowiedz
Słuchajcie, sprawa z Lingaro jest prosta nie wiem co można by było jeszcze dodać do tych wszystkich opinii. Lingaro zrzesza ludzi, którym się chce i którym zależy – ale w zamian oferuje dobre pieniądze, fajną ścieżkę kariery, mnóstwo możliwości do rozwoju i zgrany zespół. Pracowałem tam długo i pracowałbym nadal – ale niestety życie się tak potoczyło a nie inaczej – i uprzedzając sugestie, wiem, że mogłem pracować zdalnie bo Lingaro to
  • Odpowiedz