Wpis z mikrobloga

@opo92: widzę, że nie otrzymałeś odpowiedzi, więc pozwolę się wtrącić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co się orientuję, po bootcampie zdecydowana większość uczestników zostaje zatrudniona, ale nie na staż, tylko normalnie do pracy, ew. z elastycznym czasem - jak kto woli. Więc jak chcesz się rozwijać to wpadaj, bo co by nie mówić o lingaro, to jeśli chodzi o rozpoczęcie kariery i rozwój jedna z
  • Odpowiedz
@TypowyLurker: pracuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie już prawie dwa lata. Oprócz mnie w lingaro pracuje też kilka osób udzielających się na wypoku, m.in. @Moser Jak masz jakieś pytania, to pisz w tym wątku, niech inni też sobie potem sprawdzą info.
  • Odpowiedz
Hej, chciałem Was zapytać jak się Wam tam pracuje, jak wyglądają projekty, ilość nadgodzin, czy remote wchodzi w grę? Czy zanim aplikowaliście mieliście jakieś większe doświadczenie z IT, czy to dobra firma na pierwszy kontakt ze światem dev?
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad przebranżowieniem aktualnie param się automatyka (programowanie PLC, scada i uruchomienia) wiec mam kontakt z tworzeniem oprogramowania, chociaż jednak w znacząco innym środowisku. No i standardowo - w ogłoszeniu
  • Odpowiedz
@TypowyLurker: nie chce mi się powtarzać znowu tego samego, więc pozwolę sobie wkleić info nt. pracy w Lingaro, jakie ostatnio przesłałem jednemu mireczkowi na PW:

Generalnie w porządku. nie jest idealnie, ale na tyle dobrze, że siedzę już czwarty rok. jak chcesz się rozwijać, ogarniać ciekawe projekty i nie przeszkadza ci międzynarodówka, to dobre dla ciebie. jak jesteś mega ogarniętym seniorem, albo szukasz ciepłej posadki to raczej nie lingaro (
  • Odpowiedz
Nie wiem co ty chciałeś osiągnąć przez swoje znalezisko @Uizuk ale jeśli masz jakieś pytania o pracę w Lingaro to pisz w tym wątku, albo na priv. Tak najszybciej otrzymasz odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Kilka osób pytało mnie na privie jak to jest z pracą zdalną w Lingaro obecnie. No więc uprzedzając kolejne pytania, bo serio nie chce mi się po sto razy tego samego pisać: W Lingaro obecnie można pracować całkowicie zdalnie I tak, jest biuro (w PL Warszawa, Lublin) ale tylko dla chętnych, można się wcale nie pojawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy widzieli, ale na blogu NoFluffJobs ukazał się artykuł o pracy w Lingaro. Jak dla mnie NFJ to chyba najbardziej wartościowe źródło informacji o pracy w IT, więc jeśli kogoś interesuje temat to warto sprawdzić: https://nofluffjobs.com/blog/kim-jest-business-intelligence-developer/


@szustAK: tak widziałem ten wywiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam nawet osobiście osobę, z którą zostało to przeprowadzone. No i NFJ to rzeczywiście dobre źródło. Generalnie w kontekście
  • Odpowiedz
Nie wiem czy widzieli, ale na blogu NoFluffJobs ukazał się artykuł o pracy w Lingaro. Jak dla mnie NFJ to chyba najbardziej wartościowe źródło informacji o pracy w IT, więc jeśli kogoś interesuje temat to warto sprawdzić: https://nofluffjobs.com/blog/kim-jest-business-intelligence-developer/

@szustAK: tak widziałem ten wywiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam nawet osobiście osobę, z którą zostało to przeprowadzone. No i NFJ to rzeczywiście dobre źródło. Generalnie w kontekście
  • Odpowiedz