Wpis z mikrobloga

Mirasy był ktoś ostatnio z was na Słowacji?
Mam kilka pytań, konkretnie o wyposażenie auta i co trzeba mieć na pewno żeby uchronić się od mandatu. Czytałem na necie i mniej więcej wiem ale warto się dopytać wiadomo ☺
Poza tym jak to jest z winietami, trzeba mieć czy da się przejechać tymi bocznymi drogami?

#podroze #slowacja
  • 8
  • Odpowiedz
Z tych wazniejszych to: kamizelki dla wszystkich w aucie, nie tylko jedna. Mandaty srogie w set EUR nawet za minimalne przekroczenie predkosci. Na autostradach nie mozesz jechac 140, winiety niepotrzebne, jak pojedziesz bocznymi. Alko nie 0,2 tylko 0,0.
  • Odpowiedz
@pierogizkapustom: @pierogizkapustom: kamizelki w kabinie tyle ile jest pasazerow, komplet zarowek (po sztuce z kazdej jaka jest w aucie), apteczka ze zgodnym din (google). Ostatnio juz tak nie trzepia polakow, nawet mialem kontrole i tylko dokumenty chcieli. W ten weekend objechalem cala slowacje bez winiet drogami krajowymi i da sie. Irytujace jest tylko dla nas polakow to, ze kazdy jedzie z ograniczeniami, ale jak sie przestawisz to ju luz. Jak
  • Odpowiedz
Mam kilka pytań, konkretnie o wyposażenie auta i co trzeba mieć na pewno żeby uchronić się od mandatu.


@pierogizkapustom: > Z tych wazniejszych to: kamizelki dla wszystkich w aucie, nie tylko jedna.

@adasteBatory: trzeba mieć tylko to, co na wyposażeniu wymaga kraj, w którym auto jest zarejestrowane, nic ponad to.
  • Odpowiedz