Wpis z mikrobloga

@Kokiri: @H0nney: Ja za to miałam tak #!$%@?ą akcję, że sama w too nie mogę uwierzyć. Najpierw na 100% na jawie słyszałam trzask drzwiami i ciężkie kroki. Nawet mój pies, który spał ze mną na łóżku przebudził się i to go zaalarmowało. Myślałam, że moi bracia wracają po imprezie do domu. Z mojego otwartego pokoju czekałam az cos sie pojawi, ale nic. Potem tylko widziałam w drzwiach mojego pokoju ciemną
@nothanks no te dźwięki to klasyk, ja też byłem pewien, że ktoś chodzi po domu. Dodajmy do tego uczucie, że nie możesz oddychać, ruszyć się, ani nic. Ciekawe jak to wygląda z perspektywy osoby, która nie śpi, może nas z tego wybudzic?
@nothanks: @Kokiri: #!$%@?, to ja już nie wiem czy to czego doświadczyłem to paraliż czy poprostu miałem shadow pipola w pokoju, dodam, że miałem tej nocy otwarte okno, bo było ciepło jak sam ch\
@H0nney: @Kokiri: motyw z kobietą na 100% paraliż ale te drzwi i kroki... nie wiem. Pamiętam dokładnie jak pies zaczął szczekać. Później tej nocy jak juz nie mogłam zasnąc przez to doświadczenie inna rzecz sie wydarzyła. Otoz miałam wtedy pokoj nad kuchnią i głosniejszą rozmowe zawsze dało sie w nim usłyszec jesli ktos cos w kuchni robił... I kurczę słyszałam jak działa tam krajalnica do chleba ( charak. dźwięk), jak
@H0nney
@nothanks
Aż chyba zamontuje sobie kamerę w pokoju xD.
Z tego co wiem, to przy próbie nauki LD, paraliże z łatwością się trafiają. U mnie doświadczenia tego typu pobudza sok jabłkowy przed snem. Niby mialy być kolorowe sny, a wyszlo jak zawsze xD.
@Kokiri: @H0nney: hmm, to moze miec tez związek. Mi sie spontanicznie pare razy udało, zawsze wtedy miałam po pare snów z ciekawą fabułą i bum LD. Jedyne co mi trudno było sie w nim utrzymac bo juz jako małe dziecko w koszmarach miałam taktyke mówienia sobie ' to tylko sen' i wywalało mnie do rzeczywistosci xD
@nothanks protip to kręcenie się w kółko i nie skupianie na niczym. Ewentualnie możesz się bawić z mózgiem i szukać lustra, ciekawe co tam zobaczysz XD